Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is talált itt partnert?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is talált itt partnert? Én igen 30N Csak akkor még 25 voltam

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 15:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. 37F
2019. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát.. végülis majdnem igen, 30 voltam, mikor kiírtam egy kérdést, hogy lányt keresek, aki elvenné a szüzességemet. (ezt most hagyjuk, gátlásos vagyok, stb-stb - viszont nem kamu)


Szóval elkezdtünk beszélgetni, majd telefonon is, nagy nehezen megbeszéltünk egy találkozót. Lefoglaltatott velem egy szuper szobát belvárosi luxushotelben és persze hogy nem jött el:) aztán letiltott mindenhonnan. Igazából.. ha ezt olvasod és magadra ismersz, nem haragszom vagy ilyesmi.

2019. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen
2019. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, kétszer, az egyik jól sikerült és hosszú távon működött, a másik lehúzott. Majdnem is volt legalább háromszor de nem adom fel.. 39 f
2019. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem, mindenki túl messze volt, akikkel beszélgettem. A közeliekkel sajnon még nem találkoztam. De amikor még régen volt a chat.hu - onnan igen!
2019. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Még nem.

Miért te most keresel?

Ha igen hány évest?

2019. márc. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nőként eszméletlen könnyű partner találni mostanság. Persze minőség megnehezíti de akkor is lássuk be. :D
2019. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Köszi a kérdést, ez engem is érdekelt, hogy lehet-e itt intelligens partnert találni.

De úgy látom, elég vegyes a siker. :-/ gondolom céltól függ itt is.


29 N

2019. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!