Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő nem akar hordani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem akar hordani tanganyikát, rá lehet venni arra, hogy a párja előtt felvegye szex előtt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Hmmm drágám imádom a formás popód, vedd fel kérlek ezt a tangát, hadd nézzem meg hogy mutat a szépséges fingódon amit mindjárt megdugok

😂😂😂

2019. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérd meg rá. Ennyi!
2019. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindent meglehet beszélni.
2019. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Tanganyika.. Egyáltalán van nőd?
2019. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tanganyikát én sem akarom hordani... :-D

[link]

[link] -t%C3%B3

2019. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Természetesen a tangabugyira gondoltam :)
2019. márc. 15. 22:49
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Természetesen tudjuk, de van annak tisztességes neve is, és nem szűri a trágárságszűrő. :-) Felnőttként meg nem kell zavarban lenni ezt leírni.


A kérdésre visszatérve ha valakinek ez kényelmetlen viselet, az szexhez sem szívesen veszi fel, bár biztos, hogy van, akit lehet ösztönözni azzal, ha a férfi is felvesz férfitangát. Nekem nincs bajom a tangabugyival, de megvan az a fazon, anyag, amelyik ebből számomra kényelmes, és megvan az is, amit nem, az utóbbit meg nem hordom, és akkor sem venném fel, ha valaki törpénetesen arra gerjedne. Úgyis lekerül...

2019. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hordok soha tangát, de szexhez simán felveszem, mert bejön a partneremnek. Direkt erre van egy szexibugyi készletem, azt utcán sosem viselem, mert hosszabb ideig nem kényelmes, na meg műszálas bugyit nem hordok. Viszont ha tudom, hogy szex lesz, akkor olyat veszek fel, vagy féltangát, csipkéset, úgy sincs rajtam sokáig. :)

n35

2019. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8-as:


Aranyos vagy nagyon :-)))

2019. márc. 15. 23:50
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
"mert hosszabb ideig nem kényelmes, na meg műszálas bugyit nem hordok" - Na várj, attól, mert egy bugyi tanga, még nem feltétlenül műszálas...
2019. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!