Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha a barátotok túl soká megy el?

Figyelt kérdés
Egyszeruen képtelen vagyok elelvezni 40 perc, vagy inkább egy ora alatt. Sokszor mar nagyon elfaradok es megunom a vegere. Ez noi szemszögből milyen? Rosszul ereznetek magatok? Nekem igazabol az sem nagy baj ha nem sikerül, utana befejezem kezzel, de lehet hogy ez a partnernek rosszul esne vagy ilyesmi.

2019. márc. 15. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem rossz, ha sokaig birja egy pasi, de ha kozben megunja az mar eleg bajos. :/ Lehet addig elmegy a lany mig te nem, de az szamomra kicsit kiabrandito lenne, ha nem altalam menne el, hanem kezzel fejezne be maganak. Ugy ereznem nem vagyok szamara izgato szexualisan teljesen, ha mar bennem nem tud elmenni. Szemely szerint igen, nekem kellemetlen erzes lenne.
2019. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
KINEVETIK
2019. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy megunod zavaró. Önmagában, hogy sokáig tart míg elmész nem.

Az nagyon zavarna, ha befejeznéd kézzel. Akkor már inkább én. Akkor mégis csak általam mész el.

2019. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Első alkalommal jellemzően mindenki jól reagált, mert azt mondták, hogy nem ez az általános, de akkor gondolom a későbbiekben, ha rendszeresen nem sikerül, már nem lesz olyan pozitív. Majd próbálok javítani rajta :)
2019. márc. 15. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose röhögtem ki a párom azért h hamarabb v később élvez el...amig pl ő 1 óra alatt 1x én addig vagy 20 x
2019. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!