Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap este szexeltem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este szexeltem a párommal és egy érdekes dolog történt. Szerintetek lehet baja?

Figyelt kérdés
Nem vetjük meg az anális szex gyönyöreit sem. Enyhén ittasak is voltunk. Szóval van ilyen kisebb kb 8cm-es anális izgatója. Az felcsúszott neki úgy hogy nem vettük észre a szex hevében, utána betettem neki popsiba ismét és közben megfent volt neki. Hajnalban is szex. Szintén punci popsi kombó. Reggel amikor ment wcre akkor vette észre és kinyomta magából.Megijedtünk.Lehet neki baja??

2019. márc. 12. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem vérzett utána, akkor nem sérült meg.
2019. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem vérzett.Akkor nem lehet baja. Köszi!
2019. márc. 12. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűtlen, hogy baja esett.

F.

2019. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább attól lehet baja, ha popsi után a puncijába tetted.
2019. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csolbe.
2019. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem vette észre, hogy felcsúszott?
2019. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!