Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felizgulás szavaktól? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgulás szavaktól? Van ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Erotikus történetekre, szexuális tartalmú beszélgetésekre gondolok.

2019. márc. 1. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Aki nagyon jól ismer engem, annak szóban is megy ;) pl barátom már profi ebben

27N

2019. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, van...

Pár férfi eléggé izgatót írt egy kérdés alá, az felizgatott... még magam is meglepődtem.

2019. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Ha elmondja mocsok módon mítt tenne velem akkor igen. Beindul a motor

De egy szexchatre szex sztorira semmi reakcióm

2019. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Suttogj nekem piszkos dolgokat: – Konyha, fürdőszoba, WC...
2019. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen van. Főleg ha ismer engem a pasi és tudja h mi a gyengém, s azt is belepíti az erotikus törtnetbe.


L

2019. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, tyuuu Én is ilyen vagyok.
2019. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár én fiú vagyok, de egyszer megtapasztalhattam azt a gyönyört, mikor egyik jó barátnőm (nem csajom) felizgatott SMS-ben. Olyat élveztem, amilyent még soha nem sikerült videóra, képre, vagy bármilyen netes történetre. Viszont amit hiányolok, amit még nem élhettem ki, az az, hogy egy nő hangos formában, nagyon őszinte átadással elmesélje, hogy mit tenne velem. Nem is kell feltétlenül, hogy ismerős legyen, vagy hogy nekem szóljon, hanem csak amolyan hangfelvételre gondoltam, ami publikus, de anoním. Még soha nem találtam ilyet neten, vagy csak én nem tudok rákeresni. Természetesen magyar nyelven.
2019. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2019. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!