Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka hogy barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy barátom minden szex előtt kimegy állítólag csak pisilni?

Figyelt kérdés

Új vagyok még a témában azért kérdezem.

Felizgatja magát? Vagy tényleg csak pisilnie kell? 😕



2019. febr. 26. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én például, ha előtte elmegyek pisilni, akkor tovább bírom. De az is lehet, hogy csak megmosni ment. :)


17/f

2019. febr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor veszi be a Viagrát.
2019. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mindketten megmossuk a szerszámokat. A párom elképzelheztetlennek tartaná hogy nyalás előtt ne mossa meg a punciját, és én is a lompost.

És pisilünk is előtte, (közeben is olykor, :) ) és utána is!

F/60

2019. febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én is pisilek szex előtt, neked is kellene, mert irtó kellemetlen amikor szex alatt jön rád
2019. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Csajom is állandóan elmegy előtte. Akkor most én is utáljam emiatt?

Pisil és megmossa magát. Neked is így kellene tenned. 100-ból egy csajnak nincs szaga ott lent. Nem tudom miért hiszitek mindig hogy ti vagytok az az egy...

2019. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15: ha pasiról van szó, ha nőről, ha megmossuk, akkor is van valamennyi szaga. Ha nem tetszik, vagy mondd meg a barátnőidnek, hogy mindig zuhanyozzanak le, vagy viseld. És amúgy én nem engednék orált zuhanyozás nélkül. Más egy gyors kör napközben és más az, amikor az ember megadja a módját,jobb tisztán kezdeni, és utána jó mocskosan befejezni. :D Az együtt zuhanyzásnál meg tényleg nincs jobb, de sajna erre nem nagyon van lehetőség, mert lakótársam mellett van a fürdő, és eleve nem szereti, ha feljön ide a párom. Hívő, szóval meg tudom érteni, ha ítélkezik, de attól még én elmondtam neki, mielőtt idejött, hogy heti 1x ittalszik, és én is heti 1x nála. Gondolom annak örül a legjobban. XD


Kérdező: párom előtte és utána is elmegy pisilni többnyire, én főleg csak utána, de ez attól függ, h mennyire kell, zuhanyzás előtt meg mindig elmegyünk pisilni. Nőként intenzívebbnek élem meg az orgazmust teli hólyaggal, megmondom őszintén. :D

2019. márc. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!