Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lenne jobb a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lenne jobb a szex a szerelmeddel? (most nincs tabu)

Figyelt kérdés

Mi az amit említettél mar neki de mégse csinálja, mi az amit máshogy szeretnél ha csinálna, mi az amit nem mondasz mert félsz megsérted mi az amit ő szeret te nem de szereted ezért hagyod neki.


Kor és nem!!



2019. febr. 26. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Ez ak érdés picit aktuális nekem, néha eléggé elpityeredek a helyzeten.

Nincs állóképessége, 5 perc után fájnak a térdei, ezért kb csak egy pózban tudunk szexelni, elmegy 10 perc alatt, én nem tartok sehol. Utána segit nekem is a csúcsra jutni, de ez az egész engem egyre jobban lehangol és 2 hete elkezdtem kerülni... :/

Asszem ebből szakitás lesz igy :( Remek pár, nagyon gondoskodó, meg van vele perspektiva, de én nem akarok ilyen jövőt... :(


30N

2019. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Olyan nincs amit megtennék csak azért mert ő szereti én pedig nem.Én sem várok tőle olyat amit nem szeretne.Jó vele a szex. Ami kevés az az együtt töltött idő. 49 NŐ
2019. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megkapok. Egy rossz szavam sincs. Engem nem izgat a mélytorok meg az anál.
2019. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

Ha lenne szerelmem :D

F36

2019. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Minőségben jobb nem lehetne szerintem, már az elején eléggé egymásra voltunk hangolódva de ez az évek összecsiszolódásával egyre jobb lett. Az egyetlen amin változtatnék az az, hogy nekem magasabb a libidóm, ha tudnám hozzáigazítanám az övét az enyémhez, de így sem panaszkodom.
2019. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát nagyon hamar "elmegy" 😞 Ami zavar, mert nekem még nem volt orgazmusom és csak a szájával,ujjával fejezi be a dolgot. Ami nem az igazi, mintha bevárna.


Hiaba mondtam neki. Nem tud valtoztatni. Eddig az osszes pasival igy jartam amugy 😰

2019. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%

#1:

"5 perc után fájnak a térdei, ezért kb csak egy pózban tudunk szexelni"

Hááátttöööö..... Bocsánat, de azon kívül, hogy a pasi mögötted térdel, vagy misszionárius pózban fölötted van, nem csak egy póz van.

2019. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ugyan szerelmem nincsen, de az aktuális barátnőm sokkal odaadóbban és fantáziadúsabban is cumizhatna, pedig sokat tanítgattam már, ám a nulláról hősig nem sikerült eljutnia, csak a középgyenge szintig. De sajnos a legtöbb csajomnál ez így volt, fene tudja miért fogok ki ilyeneket...
2019. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
" elmegy 10 perc alatt, "- de jó neked. Nálunk másfél-két perc és vége. :(
2019. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9

+1

2019. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!