Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasikat megőrjítik a szexi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasikat megőrjítik a szexi ruhák? Tovább bírjátok, ha jobban kívánjátok a nőt?

Figyelt kérdés
Kedveskedtem a barátomnak egy harisnyatartós egybe ruhával, ami itt-ott nyitott volt, el is volt ájulva tőle, hogy milyen szép. Eddig mindig bőven előttem elment 5-10 perc alatt, most meg én élveztem el előbb ő meg 20 perc után is simán csinálni akarta még. Én úgy véltem eddig ha jobban felhúzok egy pasit előbb elmegy, nem tovább tart.

2019. febr. 17. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában előbb elmegyünk, ha jobban fel vagyunk izgulva. Lehet most számított az akcióra és kicsapta magának előtte nem sokkal. Ha igazán meg vagyok őrülve, akkor mondjuk nem baj, ha hamar elmegyek, pár másodperc és jöhet a következő menet, ami már tovább tart.
2019. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
2019. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbbjüket igen, én nem kedvelem a "szexi" ruhákat.

A kívánás és a kitartás nem függ össze legalábbis nincs rá fix képlet.

2019. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem megőrjít. Általában sokkal erősebb merevedésem és jóval tovább szexelek a barátnőmmel ha így lep meg. És nem veszek le mindent róla azonnal, nagyon izgi. :-)
2019. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!