Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes valakivel találkozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes valakivel találkozni még, aki teljesen elfelejtett egy első találkozást?

Figyelt kérdés

#talalálkozó
2019. febr. 13. 16:35
1 2
 11/17 Boszorkány_ ***** válasza:
62%
Hagyd a francba. Aki egy cseppnyit is számít avval nem felejtem el a talit.
2019. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Alapban igen, de nekem van olyan ismerősöm, aki felejtős, az ezzel kapcsolatos mr-re is elfelejtett elmenni. De őt ismerem, és tudom, hogy ilyen, nem érdekelne.

De egy idegentől elég bántó és elgondolkodtató..n


azt meg, hogy pótlás lesz, oké. Mondta is, hogy mikor? Vagy ezzel csak elodázza, mert gyáva...

2019. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Estienne ***** válasza:
100%
"jó veled dumálni, ápolgasd a lelkem. Jah, találkozni, azt már nem" :D Kb ez jut róla eszembe. Aztán hagyja, hogy megint ápolgasd kissé...
2019. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem mondta mikor.. hu milyen naiv vagyok 😂 hihetelten, azt hiszen most már értek mindent
2019. febr. 13. 19:46
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Szóval ez a valaki egy nő? Miért nem ezzel kezdted?


Ebben az esetben üsd fel a női nyelv szótárát. Abban látni fogod hogy


Az “elfelejtettem” azt jelenti, hogy “szarok a fejedre, jó mi?”


a “valamikor” pedig azt jelenti, hogy “na arra varhatsz”.


Standby-on tart mert valamilyen formában valószínűleg hasznodat veszi.

2019. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem ez nálad még miért kérdés h találkoznál vele.

Ha az első talinál nem tisztelt meg azzal h elmenjen akkor mit vársz? A másodikra talán elmegy?

Lehet h elmegy ha nem felejti el, de azt szerintem csak sajnálatból tenné.

Jobb ha hanyagolod az illetőt. És ne pazarold rá többet az idődet, nem érdemli meg.


L

2019. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már az elején világos volt hogy lányról van szó. A végén pedig az válik nyilvánvalóvá, hogy elbeszéltek egymás mellett. Ha nem volt konkrét a megbeszélés, akkor nem csoda hogy a lány kihagyta a találkozót. Mert nem szeretett volna ő lenni az, aki ott vár fölöslegesen. Van az a lány aki megteheti azt is hogy nem megy el, és azt mondja, elfelejtette. Az viszont a te döntésed, hogy adsz-e neki másdodik esélyt.
2019. febr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!