Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fáj a szex, ez normális? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a szex, ez normális? Mit kéne éreznem?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk lassan együtt és már elég sokszor lefeküdtünk.

Eleinte sokat pettingeltünk, és azt nagyon élveztem, de mikor ténylegesen arra került a sor.. (Az első fájt, igazából először be sem tudta tenni rendesen) viszont ahogy egyre többször voltunk együtt feltűnt, hogy akárhányszor csináljuk az nekem fáj.

Nem csinálja durván, mindig figyelmes, de általában nem szólok. Nekem eddig a szex csaj fájt, de mit kéne éreznem? Minimális fájdalom minden nőnél van?

Velem van a baj?


18/L



2019. febr. 13. 06:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene fájnia egyáltalán, lehet hogy nem izgulsz fel rendesen vagy valami eü gonnd van, nekem az első sem fájt csak kellemetlen volt kicsit azóta csak akkor van gonnd ha nem izgulok fel rendesen.
2019. febr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Veled van a baj. Azért, mert nem szólsz, hogy fáj! Nyilván nem izgulsz fel teljesen. Az előjáték sokszor nem is attól függ, meddig tart, hanem hogy milyen a minősége.

Velem is volt már, hogy fájt, többször is.

1, egyszerűen nem tudtam felengedni, ellazulni.

2, nőgyógyászati problémám volt

3, jó volt az előjáték, de bizonyos dolgok miatt volt egy kis szünet szex előtt. Én "lelóhadtam" kissé, mikor betette, fájt.


Én mindig szóltam, hogy fáj! Nem szenvedni akarok, hanem szexelni! És eddig minden pasim megértő volt.

Ha nem izgultál fel eléggé, akár megkérhetnéd, hogy ujjazzon meg előbb egy, aztán két ujjal. Sikosító használata jól jön!


És nyisd ki a szád! Tulajdonképpen te tehetsz róla, hogy fáj a neked a szex. Mert nem szólsz, hanem mártírkodsz, nem mész el nőgyógyászhoz sem, és a többi...

Ti nem is beszéltek a szexrők?!

2019. febr. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz.
2019. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Bár én 6 éve élek nemi életet.

Mai napig fáj a behatolás.

2019. febr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a barátod mérete nagy neked.
2019. febr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem először sem fájt mert kb én toltam megam a barátomra mintsem ő hatoljon belém annyira jó volt az előjáték. Aztán egy ideje elkezdett fájni mikor kezdtük, utána kitágultam vagy nem tudom. Viszont ezt hatarozottan utáltam, volt hogy be se tudta tenni így elmentem nődokihoz és most várom az eredményeket. Valami hüvelygyulladásom van.

Neked is ajánlom, hogy nézesd meg magad akár a párodat is mert ennek nem kell így lennie

2019. febr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem feltétlen az előjáték vagy nőgyógyászati a gond. Én pl nagyon szűk vagyok eddig csak egy fiúval voltam de vele 4 év aktív szexuális élet után is minden behatolás gondot okozott. Pedig egészséges vagyok csak nem illett össze a méretük. Az első fél év olyan volt hogy túl éltem a szexet és mélyen reméltem hogy lesz ez még jobb. Persze fokozatosan egyre jobb lett. Nagyon élvezetessé vált a szex de az első behatolás mindvégig fájdalmas maradt.
2019. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felizgulsz rendesen? El tudod magad engedni? Rendesen nedves vagy? Mert ha ezek nincsenek fajhat. Mar maga a huvely szarazsag is eleg ahhoz, hogy fajjon. Lehet hosszabb elojatek kellene, te pedig semmi masra ne koncentralj, lazulj el, ne gorcsolj ra.
2019. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja es igen az is lehet, hogy szuk vagy ahogy az elottem valaszolo irta. En tag vagyok, pedig ferjem elott csak egy fiu volt az eletemben, de ez nem annak a kerdese, nem a partnerek szamatol tagul ki a huvelyunk. Viszont valoban a szuk huvely miatt is lehet fajdalmas. Nekem is mig szuk voltam fajt a behatolas mindvegig.
2019. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!