Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatok jóval idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok jóval idősebb szexpartner nőt?

Figyelt kérdés

Előre kérlek szépen titeket,hogy ne demotiváló válaszokat adjatok,mivel én sem szoktam senki kedvét elvenni attól amit szeretne.


Engem sokkal jobban érdekelnek a 40-55 közötti nők,mint a velem egykorúak.


De viszont az idősebb nők általában nem szeretik az ilyen fiatalokat.


Elgondolkoztam azon,hogy megpróbálok interneten keresni valakit.


Akinek már van tapasztalata ebben,szerintetek hol érdemes keresgélni?


19/F


2019. febr. 10. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
az életben
2019. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy nincsenek benne a buliban.

Ez csak viselkedés kérdése, szal ha neked a LOL meg a XD a leggyakrabban használt szavaid, akkor bukó, egyébként minden esélyed megvan.

Az idősek nagyok is szeretik a fiatal pasikat.

2019. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normálisan kell beszélned velük, remélem ez tudod mit jelent. Amennyiben nem az bukó. Rá kell szánni a türelmet és az időt. 19 körül voltam mikor a hatodik emeleten lakó 40-es hölgy beengedett az ágyába.
2019. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

En nagyon tisztelem az embereket,kivéve a direkt nem normálisakat.

Segíteni is bármikor segítek.:) Szerintem nem azzal van a baj.

Inkább nem tudom mik azok,amikkel célozgatni lehet,arra,hogy szívesen lefeküdnék vele. :S (Nem az első találkozáson természetesen.)

2019. febr. 10. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt már randid egyáltalán? Tök alap dolgok, hogy "véletlen" megérinted, és megnézed reakcióját.
2019. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem volt. Regebben,mikor a velemkorúak érdekeltek,őket nem érdekeltem én és önbizalmam sem volt emellé.

Most viszont jobb a helyzet,de nem tapasztaltam semmit.

2019. febr. 10. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!