Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitol fugg hogy a nemi szerv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol fugg hogy a nemi szerv szortelenitesnel a bor kipattogzik e vagy sem?

Figyelt kérdés

Nemelyik lanynak olyan gyonyoru babapuncija van masnak meg teli van pattanassal.

Mi a megoldas ?


2019. febr. 9. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Jó fajta borotva és borotvahabbal kell csinálni. Az epilátor az maga a horror, első nap nekem is csúnya, de utána 1,5 hétig tartja a selymességét. A gyantától nem lesz pöttyös, csak érzékeny. Szemöldökcsipesszel szedtem még fent, kb 5 óra szünetekkel, szörnyű. A gyanta az ideális, csak engem zavar, hogy kel hozzá kis szőr, én már 1mm-től rosszul vagyok magamon, így jó borotva és borotvahab.
2019. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem mindenki egyforma, van, akinek érzékenyebb a bőre. Az sem mindegy, hogy borotválja, vagy gyantázza. Nekem a borotvától sem pattog ki.
2019. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat :)
2019. febr. 9. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A bőrtípusnak megfelelő módon kell szőrteleníteni.
2019. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Állítólag a cukorgyanta nem olyan rossz, mert a szőrnövekedéssel megeggyező iranyba kell tépni és ettől nem fáj annyira és a bőr is jobban tolerálja.
2019. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Hintőpor kell borotválás után. Felsőbb részén mehet a gyanta de az alsóbb részén az nagyon fájna és ezért szokták borotválni, de lehet h van aki hideg kezeléssel ott is gyantáztat. A szűk ruhanemű a por kosz az ami eltömíti a tüszőket az felelős a kipattogásért. Illetve a bőr is szenvedhet irritációt.
2019. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kipattogzasra hajlamos bortipusom van, vastag, eros szorzettel... megsugom, nincs ra megoldas. Borotvalas utan 1 napig sima, aztan begyullad, kb 3 napig voros pottyos, faj, eg, es ugy jarok, mint akinek pisilnie kell, emiatt nalam az, hogy naponta atmenjek rajta, eselytelen. Epilatort ott hasznaljon az, akinek 2 anyja van, ill. egyszer probalkoztam otthon gyantaval, beverzett. En mar eljutottam oda, hogy csak picire trimmelem, nem erdekelnek a szorfobias pasik.
2019. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!