Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki csalta meg a parjat ugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki csalta meg a parjat ugy hogy csak kalandot akart?

Figyelt kérdés
Megsozni az eletet, felpezsditeni az allovizet, Szinesiteni a szurke hetkoznapokat ?
2019. febr. 8. 23:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Volt ilyen

Nem vagyok rá büszke

És nem kaland volt a célja

Egyszerűén bárhogy bűvöltem a kígyót nem állt fel neki...

Aztán ahogy elmondtam neki bűnös tettem arra számítottam hogy ez elég indok ahhoz,hogy szakítsunk

De nem. Megbocsájtott és utána csettintenem kellett és állt mint a cövek még megpöccintenem se kelett,hogy kemény legyen mint a kő

2019. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Gyomor kell ehhez.
2019. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
Lett volna rá lehetőségem.
2019. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is lett volna lehetőségem rá,de nem mertem megtenni.
2019. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mire értitek, hogy lett volna rá lehetősége? Kinek nincs?
2019. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem tettem meg soha. Lett volna rá párszor lehetőség de nem éltem vele.

30F

2019. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%
Megtettem. Össze voltunk veszve és akkoriban amúgy is sokat gondoltam rá, hogy talán jobb lenne nekem nélküle. Nagyot tévedtem és nagyon megbántam. Elmondani nem mertem, de soha többé nem csinálom. Így is szégyellem magam, ha eszembe jut.
2019. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%

A kapcsolat egy íratlan szerződés ami kötelezettségekkel jár. Az elhanyagolás akár testi akár érzelmi az ugyanolyan bűn mint a hűtlenség. Az ember először próbálja emgoldani majd amikor évek beszélgetései sehová sem vezetnek akkor az ember pótlást keres. Izgalmat hogy érezze hogy él, hogy teljes ember, hogy kívánják, hogy a szexben figyelembe veszik azt is h ő mit szeretne, és nemcsak a megszokás a rutin és a lustaság uralja a hálószobát.


Aki ezen átesik az keresi a pótlást ha a lelkiismerete megengedi.

35F

2019. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!