Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet, hogy a legkisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy a legkisebb ingerre is feláll?

Figyelt kérdés
Minden apró ingerre, ha például találkozok a barátnőmmel egyből keményen áll. Pedig csak találkozok vele még az sincs, hogy megfogna valahol. Vagy ha már találkoztunk, és elmegyünk valahova, sétálás közben, vagy ha együtt alszunk és én korábban felkelek, majd ő is és ha meglátom egyből feláll, pedig rendszeres a szex.

2019. febr. 8. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu, vagysz ra attol fuggetlenul, hogy rendszeres a szex.
2019. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen.sensitivek vagyunk,de azt mondom inkabb ilyne legyen,mint fel se álljon..nekem van hogy elmegyek és akkor se lankad le,vagy kirandulok es csak megfogom a dakom es egyböl feláll e van.engem nem zavar
2019. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Zavarni engem sem zavar, csak érdekelt, hogy mitől lehet 😃 ez az elmegyek és utána is áll nálam is megvan
2019. febr. 9. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!