Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon lévő lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon lévő lányok tényleg engedik ezt?

Figyelt kérdés

Fenekelésre keresek csajt, sokan odairjak hogy "szeretik" . Valaki fenekelt már el erről az oldalról lányt?

Mert azt nem akarom hogy elmegyek és a kiírás ellenére elutasitja. ..

Jah meg sosem voltam hivatasosnal:D 21/f



2019. febr. 7. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Én se, de én mondjuk a popsit próbálnám ki, mert eddig egyik barátnőm se volt hajlandó bevállalni velem.

Hívd fel, aztán tudakold meg, meg olvasd el az értékeléseket.

Én már beszéltem párral az irány árról, aztán ilyen téren az egyik szimpatikusnak is tűnik. Lehet kipróbálom, ha abszolút nem találok erre csajt. Legalább egyszer átélem :D

25F

2019. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pénzért lesz seggrepacsi.
2019. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van aki szereti van aki nem. Mondjuk en nem mert nem vagyok rossz lany, es parom nem is csinalja. Szerintem szexben nem ez a lenyeg, de kit mi izgat.... Engem az izgat pl inkabb, es paromat is, ha a cicimet puszilgatja es mellbimboimat szopogatja, szex kozben meg ugye a hangok izgatjak es hevitik meginkabb es ahogy csinaljuk.

De ahogy irtam is, kit mi izgat.

2019. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Úgy gondoltam hogy kézzel jól elfenekelnem, és utána dugnam meg:)

2019. febr. 7. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Akiket ott találtam, nem kapni, hanem adni szeretik a verést. Méghozzá durva áron. Egy volt tanárnőm szerencsére megteszi ugyanazt, ingyen. Azt mondta, imád feneket verni!
2019. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!