Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés
Megkértem a barátnőmet hogy pisiljen a számba, de azt mondta hogy nem akar mert az "undi". Hogy vegyem rá hogy legalább egyszer kipróbáljuk?

2019. febr. 6. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Sehogy. Felhoztad neki, nem adja a dolgot, ne erőltesd.
2019. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Találj egy csajt, aki nem punci.
2019. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Sehogy nem tudod rá venni. Ha egyszer nem akarja akkor nem akarja.


Max mutass neki pár olyan vidit ahol a nő a pasi szájába pisil, hátha meghozod neki a kedvét.


L

2019. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Ha neki ez undorító, akkor ez van. Én megteszem a páromnak, mert szereti, és engem is felizgat, hogy mennyire begerjed ilyenkor. A párom meg issza, és soha semmi baja nem lett.

Esetleg a zuhanyban próbáld rávenni, hogy pisiljen a combodra. Vagy a kádban. Ha sokat iszik előtte, akkor kb mint a melegvíz, olyan lesz. Ha teát iszik előtte, akkor édes.

Ha semmiképp nem tudod rávenni, akkor ne erőltesd. Mert az ő érzéseit is tiszteletben kell tartanod.


23l


( Nem kérek privátot )

2019. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%

Azért van még egy lehetőség :

Csináljatok egy görbe estét. Kellemes hangulatban, esetleg gyertyafény mellett. Itass meg vele egy fél üveg édes !!! pezsgőt, vagy esetleg Martinit (ezeket minden lány szereti), vagyis kicsit "itasd le". Ha már picit becsipett, akkor adj neki még Martinit. És ha már nagyon ki kellene mennie pisilni, játszva ne engedd, vagy menjetek együtt fürdeni, és ott úgyis eljön a pillanat, amikor nagyon nem birja visszatartani. Na ilyenkor kérd meg rá. Sanszos hogy elengedi, vagy ülj le te a WC-re, ő meg üljön az öledbe szemből és úgy, sztem megteszi.

Tehát a hangulatot kell ehhez megteremteni !!!, nem pedig szóban kivesézni hogy miért igen, vagy miért nem, érted ?

2019. febr. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!