Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 15 centis pénisz azt tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15 centis pénisz azt tényleg a legalja a nők "követelményének"?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő szerint 14 - 15 cm legyen minimum. Akkor a 15 cm épp hogy jó nekik?
2019. febr. 6. 09:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

"De gondolom az átlagosból jóval több van mint a nagyból."


Igen jól gondolod és abba is gondolj bele, hogy a nők hüvely hossza is változó és itt is az átlagos (11-15 cm) és rövidebb hüvelyből van több, szóval az nem igaz hogy azokból van több akik a nagyot szeretik.

2019. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
4%
Azoknak a lànyoknak jó ez a méret akiknek nincs viszonyítási alapjuk.
2019. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Ez átlagos
2019. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az is megérne egy misét és nagyon meglepődnének itt egyesek, hogy mi a legteteje a Nők igényeinek ? Farokméretben, időben és pasiban!! ( mármint darabszámban )

Ismerek olyan lányt, aki 5-6 pasival képzeli el.

Nem Juliskáról beszélek aki kiment kapálni a kertbe!!

2019. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

12es van viszonyítási alapom nyugi.

És hidd el h teljesen jó ez a méret

2019. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%

MINIMUM???


A biológia oktatás sajnos sokaknak kimaradt az életéből ez nyilvánvaló!


Az nem úgy megy ám hogy ha a FF szerszáma 50centi akkor is be fog menni tövig mert a nőben az elvész valahová mert a női az egy végtelen szerv?!?!


Az hogy most a 15 centi sok vagy kevés, a partnertől is függ, lehet hogy már 13cm is ha erősen tövig bemegy a méhszájat fogja nyomni ami fájdalmas, namármost egy ilyen nőnek 15cm sok, más nőnek meg a 15 sem ér el semmit.


Na meg a híres G-pont, na az a nem mindegy hogy azt el tudja-e valaki érni, és ha anatómiailag megnézitek, az nem méret függő ellenben a legmagasabb élvezeti szintet tudja nyújtani, szóval hiába lesz valakinek 20cm ha csak bedugja kihúzza, persze van akinek az is elég lesz de ebben ugyan mi az extra, ellenben a 15cm alattit is lehet úgy használni hogy az a maximumot nyújtsa.


meg fiúk, mit sem ér a méret meg a digi-dugi ha képtelen vagy ráhangolódni a partnerre, a nők többségének erre nagyobb szüksége van mint a méretre, persze ez nem azokra vonatkozik akik csak nyers állatias szexet akarnak, azoknak rendszerint a méret a minden...


----------------

29/N akinek a 13CM feletti "tövig" már fájdalmat tud okozni!


(rendszerint ilyenkor jönnek a privi üzik hogy majd ők megmutatják, ezeket reflexből tiltom, boldog házasságban élek egy 15cm alattival :) akivel elégedettebb vagyok mint a nagyobbakkal, mert ő azt is nézi, nekem mikor hogyan kellemes :) )

2019. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%

"Azoknak a lànyoknak jó ez a méret akiknek nincs viszonyítási alapjuk."


Nekem pl. van viszonyítási alapom, épp azért a 15 cm már inkább pont a FELSŐ határa annak a méretnek, ami nekem ideális.


Pont annyira élvezem, ha a méhszájamat döfködi a partnerem, mint amennyire egy férfi élvezné, ha a nő kutya pózban minden ütemnél tökön rúgná a felhúzott sarkával.


És azt sem igazán élvezem, ha bármilyen pózban azért kell óvatoskodni, a páromnak önkontrollt gyakorolni, hogy ne fájdalmat okozzon gyönyör helyett, ahelyett, hogy felszabadultan, szenvedélyesen szeretkezhetnénk.


Pont emiatt nekem még a 12 cm-es pénisz hossz is jobb egy 15 cm-esnél, nemhogy a 15 legyen a minimum követlemény. xD


(Az más kérdés, hogy nyilván nem pénisz méret alapján ismerkedem, de nagyon nem szeretnék ilyen póniló méretekbe belefutni ismerkedés után.)

2019. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
79%

"Azoknak a lànyoknak jó ez a méret akiknek nincs viszonyítási alapjuk."


Képzeld nekem van, naggyal több mint kicsivel. Naggyal nehezebben mentem el míg a kicsivel olyan orgazmusom volt mint senki mással és nem volt neki 15 centis se..

2019. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!