Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz ha szeretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz ha szeretek idegen lányoknak fizetni? Nem szexért, hanem csak úgy. Vagy levelezésért.

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 11:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Erre benevezek. :D
2019. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Levelezésért nekem is jöhetne. Eddig mindenki szerint remek lelki szemetes vagyok, és valaki szerint pszichológusnál is hatásosabb. Tehát ellennénk, tudnánk miről dumcsizni, ha nem nem zárkóznál csigaházba és úgy kéne kiszedni belőled a szavakat, mint terhes nőből a gyereket.
2019. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jut még nekem is? :D

Szerintem bármelyik csaj szívesen levelezne pénzért, de ne csodálkozz, ha faképnél hagynak amikor kiderül, hogy mégis szexelni akarsz.

2019. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sot meg a ferifak is nonek adnak ki magukat csak hogy fizess nekik a levelezesert
2019. febr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!