Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokat vesztettem ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vesztettem ha nem szexeltem tini koromban?

Figyelt kérdés

Szerintem én eléggé későn érő voltam. Olyan 18 éves korom körül kezdett érdekelni a szex. 20 évesen szexeltem először, de nem barátnővel. Valószínüleg sosem fogok olyannak szexelni akit szeretek is:(

De jó dolog lehet 15 évesen szexelni, szívesen vissza mennék az időben:/


2019. febr. 4. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Egy 15 éves pasi csak szexelni tudnak reszelve, egy 20 éves már tud szeretkezni is.
2019. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nrm vesztettel semmit
2019. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Mire eljutsz oda hogy annyira menjen a szex hogy ki tudjál elégíteni egy nőt rendesen, pár év biztosan el fog telni. Kissé későn kezdted az egészet. Azok vannak előnyben akik már 15-16 éves koruk óta szexelnek. Ők már nagyon gyakorlottak és tapasztaltak 20 éves korukra. A nők nem szeretnek beszélni róla de nagyon is számít hogy milyen a pasi az ágyban. Ha csalódást okoz akkor szakítás lesz a vége.
2019. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább kezdenék ki 20 éves szűzzel, mint aki 15 évesen próbálgatja magát. De ha mondjuk 15 évesen kezdi, akkor az minőségi legyen ne mennyiség. Akkor szimpatikusabb a fiú/ férfi a szememben. Illetve, ha megszerezte 15 évesen a nagy tapasztalatot azoktól a lányoktól, attól még nem biztos, hogy az nekem is jó..
2019. febr. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, nekem fiatal koromból csak jó emlékek maradtak meg akkori barátaimmal, de ismerek olyat akinek csak rossz így nem tudjatod
2019. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!