Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha szerettek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péhá kérdése:

Lányok, ha szerettek egy fiút, akkor mennyire zavar titeket, ha korán élvez el?

Figyelt kérdés

Megértőek vagytok és szívesen próbáltok segíteni ezen?

Most lesz az első együttlétem egy lánnyal, aki tudom, hogy oda van értem, már-már szerelmes. Nagyon normális lánynak ismertem meg. Számíthatok arra, hogy jól fogja kezelni, ha véletlen hamar elmegyek?



2019. febr. 4. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagy gond ez. Addig is van kezed, nyelved. Aztán mehet újra az akció. Pár alkalom után még úgyis tovább bírod majd.
2019. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha az első lesz, és szeret, biztos megérti.
2019. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna
2019. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz.
2019. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Nyilvan megértő vagyok. Ha hamar elelvez de kielegit utana kézzel szájjal akkor semmi gond.
2019. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Es melyik a jobb variacio lanyok:

Ha oralisan o kezdi es ott elelvezek esetleg es aztan en kenyeztetem ot es addig esetleg feltoltodok egy menetre.

Vagy ha en kezdem az oralt es utana o viszonozza es esetleg ott elmegyek? Aztan tobb ido kell a kozosuleshez ami nem biztos, hogy lesz.

2019. febr. 4. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nőjél inkább fel! Egy igazi pasi addig vissza tudja tartani amíg a nő legalább egyszer elélvez. Én kettő után szoktam, de volt már több olyan kapcsolatom hogy a csaj vagy hétszer is akarta.
2019. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább akkor te élvezz el először.
2019. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!