Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket mennyire érdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket mennyire érdekel egy lány nemi szervének kinézete?

Figyelt kérdés
Sajnos elég gátlásos vagyok, ha szexre kerül sor, mert a mellem sem olyan nagy, a puncimból meg a kisajkak kicsit kilógnak. Engem ez nagyon zavar, mert úgy érzem ez “nem elég”. Titeket ez mennyire zavar/zavarna? Akikkel eddig voltam együtt nem mondtak rá semmit, de nehezen küzdöm le, hogy ne érezzem magam rosszul miatta.
2019. febr. 4. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Biztosan szép puncid van.
2019. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen lányok az ideáljaim! Szívesen megismernélek. Írhatsz privit! Beszélgessünk.
2019. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocsi nem akarok bunkón fogalmazni de engem a punci belseje érdekel.. Hogy össze illek-e a lánnyal vagy sem, am meg a nagyajkakkal de jól lehet játszani... 39 f
2019. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Iphon2020 ***** válasza:
Véleményem szerint a punci akkor punci, ha látszanak a kisajkak. Nem állítom, hogy minden punci szép, de szerintem a legtöbb az. Viszont a szőrzettel és ápolással sokat lehet tuningolni a dolgon. Nem feltétlenül ál jól minden puncinak a kopaszság. A kis mellek, meg szerintem nagyon okés, sosem fog lógni. A nagy mellek annál inkább.....
2019. febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!