Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosti elveszi az ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti elveszi az ember önbizalmát?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és kipróbáltam egy prostit. 1 órába vittem el, de rossz volt nézni azt a kínlódást rajta, be sem nedvesedett. Teljesen elvette az önbizalmam.

2019. febr. 4. 00:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
A ribi akkor élvez, amikor fizetsz. És csókolózni is csak azért akart, hogy minél hamarabb izgulj fel, és élvezz el. Én még nem voltam ribi-vel, de nem is szeretném, mert akkor úgy érezném, hogy felszedni egy Hölgyet már képtelen vagyok. És igazán szólhattál volna neki, hogy egy kis sikosítót vegyen elő. De ha zsíroszokniban csináltátok, az szokott csúszni magától is. Gondolom nem voltatok olyan hülyék, hogy gumi nélkül csináltátok. Ha igen, akkor lehet hogy Te voltál élete első vendége! De tapasztaltál, hogy egy kiverésért fizettél egy csomót! Gratulálunk!
2019. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Leszarom a pénzt.
2019. febr. 4. 12:44
 13/13 anonim ***** válasza:
Magad is mondtad,hogy màskor ez nem fordult elő.Megint egy hülye általànosítás.Nem minden prosti ‘profi’...nem kellenne ennyire a szivedre venni
2019. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!