Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka? Külső beavatk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka? Külső beavatkozás nélkül létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Egy éve költöztünk össze. Szeretjük egymást, és minden rendben is van.

Vagy három hónapja viszont a párom megváltozott: az eddig normális szexuális életünk felborult: állandóan szexelni akar. Ez nem gond, csakhogy a szex után egy óra múlva már megint meredezik, és jön hogy valahogy "segítsek" rajta.

Általában orállal elrendezem, de hát lassan már csak spermával élek, mert rengeteg jön neki, és szinte szünet nélkül. Azt állítja hogy nem szed semmit, és azt el is hiszem, mert nem lenne pénzünk ilyen mennyiségben ajzószerekre. Azt mondja nem tudja hogy mitől, de folyton csak a szexen jár az esze, és van hozzá elég ondója is. Igaz, hogy kb. három hónapja felszedtem vagy 8 kilót, és ennek a felét min. a melleimre, és így állandóan taperol, de hogy tud a teste ennyi ondót termelni? Létezik ilyen természetes folyamat? Már féltem őt, mert ez számomra felfoghatatlan. Szerintem minden túlzásba vitt dolog káros lehet. És ez már beteges mennyiség, ráadásul annyira jó nő sem vagyok (a melleimet kivéve).



2019. febr. 3. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg sokkal jobban beindul a husisabb alkatodra

ezt magamon is tapasztaltam, mondjuk én a sperma mennyiségét nem mértem (szerintem nem változott, vagy minimálisan)


lehet köze még ennek ahhoz, hogy sportol vagy régebben stresszesebb volt és hasonló dolgok

2019. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Lehet van egy csinos kolléganője/szép új szomszédlány, aki felizgatja, de nem akar megcsalni, így továbbra is téged dug, de nem téged kíván.

Összeszokott pároknál előfordul.

2019. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Egyértelmű hogy odáig meg vissza van érted. Ne problémázz ezen, add meg neki amit kíván és élvezd te is. És igen, ez normális.
2019. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Eddig azt hittem, hogy az a heti 3 az a normális mennyiség.

El tudom fogadni ezt is normálisnak, csak aggódom, hogy nehogy aztán súlyos böjtje legyen...

Reggel pl. szexre ébredtem (ezt szeretem), egész nap itthon voltunk - most aludt el.

Közben "lezavartunk" még hat menetet... Ez még lehetne normál mennyiség is, de minden nap minimum ennyi, az már igen húzós.

2019. febr. 3. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltesztek egy kérdést, a legszükségesebb információk nélkül. 15-35 év között teljesen normális ha naponta 2-5 x kíván meg. Ebben a korban én is ilyen voltam. És ha nem voltam kielégítve, még éjjel előfordult spontán magömlésem is! Spriccelt mint a szökőkút. Kíván téged, és nem másra gerjed, és otthon ürít. De a cerka masszírozásával, az orálhoz, puncihoz hasonló nagy orgazmusokat tudsz neki okozni, ha te egyébként már nem kívánod.
2019. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazad van 5-ös: 28 éves.

Én csak miatta aggódtam, mert azt hittem hogy valami szert szed titkon... Féltettem.

De így, - ha te is azt mondod hogy az normális hogy a heti 3 helyett napi 6-7, akkor OK!

Szerencsésnek érzem magam, boldog is vagyok - ráadásul nagyon strapabíró is:)

2019. febr. 3. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!