Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ekkora különbség lenne a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora különbség lenne a nők és a férfiak szexualitás a között?

Figyelt kérdés
Több olyan nőt ismerek akinek hosszabb ideje nem volt szexuális kapcsolata azért mert nem volt olyan férfi aki igazán bejött volna neki és inkább vibrátort használt. Férfiaknál meg tök mindegy hogy milyen a nő, csak az a lényeg hogy lyuk legyen, ha már nagyon éhes a szexre akkor inkább szexel egy olyan nővel aki számára nem jön be mint hogy maszturbáljon
2019. febr. 3. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

akkor én férfiként olyan vagyok, mint egy nő :D

nekem nem elég a lyuk, inkább kiverem magamnak, ha nincs megfelelő jelölt

2019. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alonelyman ***** válasza:
Igen ekkora különbség viszont szexben is az: egy nő sokkal nagyobbat elvez egy vibritől vagy kezétől mint én az alkalmi partnertől! Az csak arra jó hogy lenyugodjak
2019. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
HA nem olyan férfit választasz aki ki tud elégíteni akkor csak masztizz! Esélyt kellene adni más férfiaknak is! Nem általánosítani hogy minden férfi egyforma, és csak a saját kielégülése fontos.
2019. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Férfiaknál meg tök mindegy hogy milyen a nő, csak az a lényeg hogy lyuk legyen, ha már nagyon éhes a szexre akkor inkább szexel egy olyan nővel aki számára nem jön be mint hogy maszturbáljon"


Ugye tudod, hogy ez egy nagyon alaptalan közhely?

2019. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!