Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korombelieket kérdezem "20f"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ASDP kérdése:

Korombelieket kérdezem "20f" ti milyen surun csinaljatok alkami parterrel FIUK/LÁNYOK? Érdekel h mass h van ezzel:?

Figyelt kérdés
sportos es humoros srac vagyok nincs bajom a csajozassal de neha jo lenne ha nem csak en nem akarnek még komolyat,nektek is vannak ilyen gondolataitok (KOR +NEM)
2019. febr. 2. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ne tudom. Nekem pedig pont az a bajom, hogy nem igazán jön össze komoly dolog. Egy csomó szoros van olyan, hogy elhivom a lányt aztán este már le is fekszunk, pedig sokkal jobban örülnék, ha végre lenne valami több. Eddig hosszabb nak mondható kapcsolatom csak egy volt, egy három hónapos.
2019. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18/F
2019. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sok sikert
2019. febr. 2. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Én komoly kapcsolatot keresek.Az alkalmi kefélések kizártak.18L
2019. febr. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 K.L.Kiss ***** válasza:
Ahányszor összejön!
2019. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!