Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha feldugok magamnak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feldugok magamnak egy uborkát (vagy más tárgyat) akkor még szűz maradok? 19/L

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok képbe ezekkel a dolgokkal kérlek segítsetek

2019. febr. 1. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Amíg nem járt benned péló addig szűz vagy. Szóval feldughatsz uborkát, termoszt, koncertzongorát, távközlési műholdat is.
2019. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
A szüzességed csak egy férfi tudja elvenni. Mindegy hogy te mit dugdosol fel.
2019. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Segítek feldugni szívesen. Utána már harangoznék benned, de technikailag addig szűz lennél. :D
2019. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ezt szerintem egy 13 éves kisfiú írta. De te is feldughatsz a febekedbe egy uborkát
2019. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az uborkát az akció végén kérhetem? Nagyon szeretem az uborkát.


Attól már nem leszel szűzhártyailag szűz.

Ha valakivel szexelsz majd, nem fogja elhinni hogy nem vagy már szűz.

Kielégíteni úgy is ki tudod magad, hogy a szűzhártyád ép marad!

Ha van kérdés írj rám.

2019. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Inkább edd meg azt a szerencsétlen uborkát. Zahanyrózsával masztizz. Erős vízsugár a csiklódra, garantált az élmény.

19 évesen tudhatod, hogy van szűzhártyád. Amit ha át tolsz egy uborkával, fájni fog. Milyen élményed lesz? Fájdalom.

Majd mikor elsőnek szeretkezel egy férfival, akit talán szeretsz is, az is fájni fog. De szerelmes leszel és kevésbé számít majd. Az uborkába szerelmes vagy?


Mehet az ubi ida ahová való. Egy finom ubisaliba.


23L

2019. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hiába szakítod át a szűzhártyádat uborkával vagy bármi mással, addig szűz maradsz amíg egy pasi farka nem járt benned!
2019. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet írni de tuti hogy kamu.
2019. febr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
szűz nem, de hülye igen...
2019. febr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyokat derültem a válaszokon 😄 kérdező, amíg hús-vér farok nem volt a puncidban a szűz kasztba tartozol.... természetesen a műholdat nem ajánlom 😊
2020. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!