Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, nők, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, nők, hogy szexeltetek egy férfival, de nem éreztél belőle semmit?

Figyelt kérdés
Mi volt a gond? Rövid volt, vékony, vagy pedig te vagy túlságosan tág?
2019. jan. 31. 19:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

Már bocs, de a vergődésetek miatt nem fogjuk nagynak mondani a kicsit.Az "átlagos" kifejezés alatt meg azt kell érteni,hogy akkora van a legtöbb pasinak,nem azt hogy annyi az ideális a nőknek.


Amúgy ez az ingerült szitokroham csak bionyíték hogy igaz a vicc:



-Miért parkolnak rosszul a nők?

-Mert a férfiak elhitetik velük,hogy ennyi "___" az 30 centi.

2019. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"Az "átlagos" kifejezés alatt meg azt kell érteni,hogy akkora van a legtöbb pasinak,nem azt hogy annyi az ideális a nőknek."


Azért ez egy kicsit fura, hogy az átlagos nem elég a nőknek. Szerintem a természet úgy találta ki hogy passzoljon a két nem nemi szerveinek a méretei.

2019. jan. 31. 20:23
 13/22 anonim ***** válasza:
33%
Aki meg méret szerint választ az nem való csak föld alá.
2019. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát én néha a 19 esemet sem érzem valami nagynak..
2019. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Eric Griffin ***** válasza:

11-es, és azt a viccet ismered, hogy:


-Asszony, hozzál sört!

-Varázsszó?

-Odab@a$$z@k?!

2019. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%

"Csak szólok, az esetek 70%-ában nem érzünk semmit csak megjátszuk az orgazmust. Sok a kisfarkú pasi..


Még szerencse, hogy a maradék 30 % eléri a prosztatádat a farkával. xD

2019. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem nem volt olyan, hogy ne éreztem volna "semmit".


Nekem szerencsére pont olyan intenzív érzés a szex attól függetlenül, hogy a páromnak 12 vagy 16 cm-es pénisze van, csak azért örülök, ha kisebb, mert akkor bármilyen pózban lehet felszabadultan, szenvedélyesen szeretkezni anélkül, hogy a méhszájam miatt kéne önkontrollt gyakorolnia.

2019. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17#

Végre egy normális válasz.

2019. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Volt egy pasinál. Annyit éreztem h ki be rakja 15 percig. Nem élveztem kicsit se hiába volt kb 18 centi neki. Pedig elég tág is vagyok. Azért nem éreztem semmit szerintem mert nem is igen akartam az illetővel szexelni csak megsajnáltam. 22/L
2019. febr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
El ne higyjétek már hogy a 40%-os az egy csaj. Az elmebetegje úgymond lárpol az interneten
2019. febr. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!