Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy a nők annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a nők annyira erősen tudnak kötődni ahhoz aki szeretnek, hogy a párjuk orgazmusa számukra is felér egy kisebb orgazmussal? És ezért egy nő akkor is tudja élvezni az együttlétet ha neki nincs feltétlen orgazmusa?

Figyelt kérdés

2019. jan. 22. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen ez így van

Büdös életbe nem volt még aktus közbeni orgazmusom

De kielégítő azt látni h spriccel összerogy és remeg mert jó volt amit csináltam vele

2019. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, akkor is jó a szex ha nincs orgazmus.
2019. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Igaz.
2019. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy sokan megpróbálják valahogy azt is élvezni, hogy a párjuk nem tud rendesen dugni (mert sok ilyen van) még nem azt jelenti, hogy ez a szöszmötölés felér egy igazi orgazmussal.

Meg aztán nehéz azt érezni hogy szeretnek, ha rendszeresen az megy, hogy a párod elélvez, aztán megy is aludni még mielőtt visszaadná a szívességet.

2019. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4, nem a kérdésre adtál választ. Legközelebb ne "offolj," köszönöm.
2019. jan. 22. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nagyáltalánosságban nem igaz... Szerintem a legtöbb nőnek ugyanúgy van igénye a valós orgazmura, illetve szeretni sem képesek jobban mint a férfiak.

Én is örülök férfijént ha a szerettemnek jó, de egy életen keresztül nem kívánok orgazmus nélkül élni.

Ezzel a nők is így vannak, csak több olyan nő van akinek még soem volt orgazmus, így nem akkora szevedés nélküle élni.

2019. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon is igaz. Éppen ez az útja annak, hogy a nő végül megtanuljon elélvezni a behatolásos szextől is. És ez az oka, hogy a nőket nem érdekli a szeretett férfi mérete.
2019. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Magamból kiindulva, hiába vagyok szerelmes, ha nem elégülök ki szex terén, akkor az nekem egy szhar szex.

Nekem fontos, hogy egyformán elmenjünk. Nyilván izgat , ha ő elélvez, de nem elég!


N

2019. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen nagyon jó érzés tud lenni ha a párom elelvez tőlem. Ahogy irtad feler egy kisebb orgazmussal de egy igazival nem.

20N

2019. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Igaz. Én 1 éve és két hónapja vagyok együtt a barátommal. Egy évig nem volt orgazmusom egyszer sem,de élveztem a szexet vele. Kellemes volt,izgató. Ha nyalt az is,de nem tudtam elmenni,vagy csak magy ritkán. Aztán valami átkattant. Lehet a gátlások omlottak le bennem,vagy csak ráéreztem nekem hogy jó,és a nyalástól egy perc alatt eltudok menni,és ha én lovagolom őt,az esetek 50%ában hüvelyi orgazmusom is van. Ami nem rossz a 0%os eddigi felálláshoz képest😅

Szóval az orgazmus fejben is dől el,és a szex nélküle is élvezhető,de a végén mindig lesz egy kis hiányérzet. Nekem is volt,de szeretem a párom,nem érdekelt. Adni kell időt egymásnak. Sosem értettem az olyan párokat akik csak mert nem volt kielégítő szex X időn belül,már szakítottak is. Nem minden a testiség. Van lelki és testi orgazmus is 💁‍♀️

2019. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!