Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom szőrösen szeretné, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szőrösen szeretné, de engem zavar a 3 napos borosta is?

Figyelt kérdés

2 naponta borotválom a puncimat, különben rendezetlennek érzem maga, akkor jó a közérzetem, ha sima vagyok. A párom viszont szeretné ha fent megnöveszteném a vénuszdombon, mert szerinte szexi. Viszont már 1x elkezdtem, 5. napon feladtam. Undorítónak érzem úgy magam.

20 lány


2019. jan. 21. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Kezdd egy kis csíkkal.

Ráadásul az öröm, amit a párodnak okozol vele, feledtet majd mindent.

2019. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fú hát én se szeretem ha szőrős vagyok hála az égnek eddig az összes pasi a kopasz puncim szerette:)

22/L

2019. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudod 2 naponta borotválni :0? Én ha hetente csinálom is piros meg irritált lesz a bőröm :S Bocsi,hogy kicsit off,de milyen borotvát használsz?
2019. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy borotváld ahogy neked jó. Nem a pasidnak kell szőrös puncival mászkálnia. Ha nem tetszik neki, akkor ez van.
2019. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3. nagyon sok habbal csinálom, nekem is picit piros lesz utána de undorító nekem a szőr:(

Rossmann márkás (isana) 6 pengéset :)

2019. jan. 21. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszi :-)! (#3-as voltam) Én is jobban szeretem,ha nincs dzsungel
2019. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ezzel nagyot kedveskednél vele.
2019. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis csík vagy háromszög(nem kell hosszú szőrre gondolni) az nagyon szexi tud lenni. :)
2019. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

(férfi vagyok)

Viszont bárki bármit mond, te úgy viseld a tested ahogy neked kényelmes. Ne is menj bele abba a meddő lelkiismereti harcba, hogy "de neki úgy jobb lenne/szeret ezért megérdemli," stb.

Nem a szolgája vagy, tisztelje a tested úgy ahogy azt te szereted.


Sokat vitatkozom a barátaimmal ilyen és ehhez hasonló kérdésekben.


És sajnos azt látom, hogy sok nő feladja önmagát, és "csak" a pasija kedvéért hajlandó megváltozni..


Igazából megértem, hogy neki az a szexi ha szőrös a vénuszdombod.. csakhogy te nem egy tárgy vagy, hanem egy érző lény, vagyis.. ahhoz, hogy jól érezd magad, saját magadat kell szexinek érezned, ehhez pedig képesnek kell legyél elfogadni önmagad (ha úgy tetszik akkor tetszened kell önmagadnak, ami esetedben azt jelenti, hogy akkor vagy szexi ha sima vagy odalent)

2019. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan borotváld, ha neked úgy jobb, úgyis a legtöbb fiúnak így jönn be.
2019. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!