Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen még nem történt velem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen még nem történt velem. Hogyan lehetne változtatni, felpezsdíteni?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt. Eleinte, amíg nem pakoltunk össze heti 2 nap találkoztunk, akkor több menet is volt egy nap. Valami azonban nagyon megváltozott. Heti 2-3 alkalommal bújunk össze, akkor is pár perc az egész. Őszintén szólva nekem ennél több kell, alapból szeretek vele lenni, kívánom. Beszéltünk is róla, próbálok minél több újdonságot vinni a doklgokba, de még mindig nem az igazi. Szeretem, ő is engem, de tudom hosszú távon így nem vezet jóra. Aki volt ilyen helyzetben, hogyan tudott javítani rajta? Köszönöm a válaszokat :)
2019. jan. 21. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagytok igazán szerelmesek egymásba.

Mert ez a szeretem 20 év múlva lesz elfogadott.

Nem igen lehet ezen sehogy javítani.

Meglehet próbálni , de ilyenkor szokott az lenni hogy pár év múlva màr csak kerülgetitek egymást.

Elmúlt a rajongás a fellángolás , oda a rózsa szín köd és csak muszály együtt lenni.

Persze ezt nem valja be még saját magának se az ember. Megy az ön áltatás. Aztán meg csinàlnak egy gyereket, az javít valamit egy ideig de aztán még rosszabb a helyzet.

2019. jan. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gyerek biztos nem lesz.

Az érzelmekkel sincs baj. Többször próbáltam már rávezetni, hogy nekem ennél több kell mennyiségben is és kicsit "vadabb" beállítottságú vagyok. Nem mer teljesen megnyílni, elmondása szerint gátlásai vannak, hogy rossz az ágyban. Annyi előre haladás van, hogy az orális részét nagyon élvezi. Szeretek örömet szerezni neki, de önző vagy nem önző dolog, nem szeretek felhúzva maradni.

2019. jan. 21. 07:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy önző. Ha az embernek párja van akkor adja meg neki amit elvár. Az az érzésem hogy önző a pasid annak ellenére amit mond.

A heti 2 - 3 együttélés esetén nem kifejezetten rossz. A baj az hogy nem tud vagy nem akar keményen és alaposan megkurni hogy totálisan kielégülj.


Én tudom mit jelent kielégítetlenül elaludni. Nálunk hosszú távon váláshoz vezetett. Egy idő után csak szenvedés a kapcsolat. Nálunk, ahogy nálatok is, teljesen eltérő habitus és szexeuális étvágy volt.

2019. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!