Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kikezdenétek egy kolléganőtökk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdenétek egy kolléganőtökkel, kollégával egy egyéjszakás kaland kedvéért?

Figyelt kérdés
Karácsonyi buli smároltunk részegen azóta feltűnően kedves hozzám, és nagyon kétértelmű , erotikus töltetű dolgokat ír vagy mond. A héten pedig mikor a kávémat készítettem az iroda konyhájában odaállt mögém, előre nyúlt és rámarkolt a fa@kamra és odasúgta hogy szép darab. Nyilván egyértelmű hogy duqni akar de félek hogy kiderül és kivágnak. Viszont nagyon finom kis csaj, 160cm, kis kerek fenékkel és bambi szemekkel, ráadásul a gyengéim a fiatal lányok, ő csak 22 én meg 33. Voltatok már ilyen helyzetben?
2019. jan. 16. 13:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem, nincs értelme.
2019. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hát nem is az értelmét keresné a kérdező gondolom :)


Magának az egyéjszakás kalandnak nincs sok értelme,de szerintem kollégaként, amikor minden nap látjátok egymást, biztos nem is az lenne. Ha egyszer jól éreztétek magatokat együtt vágytok az ismétlésre, ha nem volt jó..hát az már érdekesebb, mert bizonyára erről nem fogtok beszélni a másikkal, inkább kerülitek.

2019. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát ilyen lehetőséget bűn kihagyni. Nincs abból semmi, ha minden nap találkoztok, simán lehet kezelni az ilyen helyzeteket.
2019. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha nincs feleseged akk igen!
2020. dec. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!