Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érezni fogja a farkam szexnél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezni fogja a farkam szexnél?

Figyelt kérdés
Az ex barátjának 21cm-es volt, nekem meg 14cm-es aztmondta hogy semmi baj nem lesz, tökéletes lesz, de félek hogy nemfogja anyira érezni, ezáltal nem lesz neki anyira intenzív, a barátnőjével jottem elsonek ossze, ő nagyon tág volt, 4 ujjam simán belefért, és szexnél is alig éreztunk valamit

2019. jan. 13. 02:30
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

A hüvelynek van egy alapvető mérete, ami a szexuális aktus során a partner péniszéhez tágul. Ha hosszabb ideig vannak együtt, akkor "ki tud tágulni" egy lány, de ha véget érnek az együttlétek, viszonylag hamar visszaáll a hüvely az eredeti méretére.

Neki lehet, hogy alapból szűkebb hüvelye van, csak

a partneréhez tágult, és a barátnőjének pedig alapból tágabb van.


Nekem is volt már 19-20 cm hosszúságú pénisszel dolgom, bement teljesen, de mégis jobban élvezem az együttlétet egy 5 cm-rel rövidebbel.

A megfelelő pózok választása is fontos szempont.


21/N

2019. jan. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

A nagy méret széttágította, csak nyugtatni akart hogy nem lesz gond.

Neki csak a nagy lesz már jó, tisztában is van vele.

2019. jan. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Azt is érzi ha az ujjad dugód be

Attól hogy exének akkora volt nem jelenti azt hogy tág ,láza,rongyos lett.

A hüvely rugalmas

Nyugi

2019. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem a hossz a lényeg, hanem a vastagság. Lehet neked 30 centis farkad is, ha csak 3 cm vastag. De egy 14 cm hosszú és 5cm vastag farok simán jó, sőt veri a fent említett 30 centis hurkapálcát.
2019. jan. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a feleségem mesélte, hogy volt egy hapsi, akié olyan nagy volt, hogy mikor meglátta, majdnem elszaladt. Aztán megtörtént az együttlét gond nélkül és a punci nem lett tőle tág, vagy laza.

Ne aggódj, a 12 felettiekkel jól elvannak a csajok, ha azt jól használják!

2019. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egyszer egy alkalmi lány. A volt barátjának 18 cm volt. Nekem 15 és nagyon élvezte, el is élvezett a szextől.

Szóval fogja élvezni :)

2019. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Nem akarlak elkeseríteni de biztos már most borítékolhatod ,hogy kevés lesz neki a farkad !Tapasztalatból írom .
2019. jan. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, bővebben?
2019. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom én is, és ezért parázok eléggé én is
2019. jan. 14. 13:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne parázz! Tapasztalatból mondom, hogy a nagy farkú pasiknak elég sok idő eltelik, mire rájönnek, hogy nem elég a nagy lőcs, meg nem elég félóráig reszelni. Foglalkozz az erogén zónákkal, és fektess hangsúlyt az előjátékra.
2019. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!