Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés erényövet hordani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés erényövet hordani hosszabb ideig?

Figyelt kérdés
Már régóta kiakarom próbálni (férfi vagyok), csak nincs aki őrizze a kulcsokat, ha nálam van a kulcs bármikor le tudnám venni.
2019. jan. 9. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen? Szar
2019. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha annyi önuralom sincs benned, hogy ne rohanj a kulcsodhoz, kár erényövet hordanod. Egyébként ha jársz dolgozni, a kulcsot hagyd otthon.
2019. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én megőrzöm neked de akkor több nőt nem látsz az életbe 🤷🏼‍♂️

Eldugom. A Dunába. 😂

2019. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 as de g .ci vagy :)
2019. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze úgy az igazi ha van valaki aki őrizze a kulcsot, azért kipróbálhatod milyen, akkoris ha nincs ilyen személy.

Egyrészt igen ez egy olyan játék ami azért valamilyen szinten a fejben dől el így nem árt ha van egy kis önuralmad. Persze erre rá kell néha segíteni.

Én ezt úgy oldottam meg (és a legtöbb helyen ezt javasolják), hogy fogtam egy nagyobb üveget vagy edényt, teletöltöttem vízzel, beleraktam a kulcsot (egy kis cérnára akasztva elérhető h pont középen legyen) és beraktam a fagyasztóba. Így mindig amikor éppen rámjött h most azonnal le akarom venni, akkor nem tudtam, mert 1 órát kellett várnom mire kiolvad, addig meg elmúlt az érzés. Persze ha nagyon akarom bármikor hozzáférhetek mert szét tudom törni a jeget az üveggel együtt, de ez mégis elég volt h megakadályozzon benne. Gondolkodtam még időzáras széfen meg lakaton (lehet kapni aliexpressen olcsón) de végül nem kellett.

Mert azóta van barátnőm aki őrizze a kulcsokat szóval elmondhatom h nagyon jó élmény hosszabb ideig hordani (általában 1 vagy 2 hétig van rajtam, az eddigi leghosszabb az 1 hónap volt), de néha nagyon frusztráló is egyben.

2019. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik volt csajomnak beszereztem egy erenyovet beepitett dildoval. Tobbszor is felnkellett huznia, ilyenkor altalan elmentunk valahova, szinhazba pl, mire hazaertunk, teljesen kesz volt. Egyszer egy egesz napra fel kellett vennie, delutan 4kor hivott, hogy csinaljak vele barmit, de menjek haza es vegyem le :)
2019. jan. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!