Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak tényleg fájdalmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tényleg fájdalmat okoz, ha tele van a zacsijuk és nem tudják kiüríteni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

néha akkor ha felizgulunk többször és nem megyünk el, van ilyen

de nem mindig

2019. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen pár nap után előfordul.
2019. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jaja. Úgyhogy valaki legyen olyan kedves, és fejje le

Persze csak nőnemű jöhet szóba. Meghálálom

2019. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, amit nem űrit ki az lebomlik, a fertőzések kockázatát növeli ugyan hosszútávon, de úgyis kiveri addig. Viszont ha felizgult és nem történik semmi (és nem is tudja épp kiverni), az frusztrációt okozhat, illetve izomfájdalmat az alhasban ha nagyon sokat van merev állapotban (tehát mondjuk akár egy beszélgetés közben, vagy amíg próbálkozik eljutni valahova).
2019. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Uhhh... Nekem nagyon tetszene egy olyan lány, aki szereti gyakran kiverni :)
2019. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Rockarc ***** válasza:
0%

Alapbol nem, de ha felhuzod es ugy hagyod, akkor igen. Egyszer tinikent volt, hogy kapartam a falat egy ilyen utan, de persze megoldottam, ahogy tudtam. Ja a csaj meg lapatra kerult utana. Iszonyat kellemetlen, kicsit csodalkozom is a korabbi valaszokon.


42F

2019. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor, ha mondjuk csak csókolózás és simogatás van, semmi más..szóval úgy maradok felizgulva, na akkor nekem nagyon tud fájni. Amúgy alapból, ha nem szexelsz "x" ideig, attól nem fog fájni.
2019. jan. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rendkívül ritka következménye az elégtelen nemi életnek. A középkorban, amikor az önkielégítés bűnnek számított, buzgó híveknél, szerzeteseknél fordult elő.


A hormon termelés csökkenése okozza, amit az adrenalin termelés növekedése okoz, amit a tesztoszteron magas szintje okoz.


Következménye a kiszáradásos tünethez hasonló izomgörcs, azonban nem a vádliban jelentkezik jellegzetesen, hanem a combizom első és hátsó oldali izmainak egyidejű görcsében.


Bekövetkezése csak akkor valószínű, ha a kielégületlenség, erős cukorbevitellel és erős hosszas izzadással, továbbá egyidejű alkohol fogyasztással történik.


Hihetetlenül fájdalmas, 5 perctől akár 2 órán keresztül is tarthat, hatására olyan nagy mennyiségű tejsav halmozódhat fel az izmokban, ami még napokkal később is komolyan akadályozza a normális mozgást.


A jelenséget mormon vallású, tengeri olajfúró tornyokon dolgozó személyek esetében figyelték meg a 20. század vége felé újra.

2019. jan. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem szó szerinti fájdalmat, de én már éreztem olyat, hogy feszül a golyóm ettől. Mivel tinédzser korom óta is max 3 naponta ürítek, szerintem a szervezetem is ezt szokta meg. Szóval mikor próbáltam 10 napig nem verni, már rendesen feszült, kellemetlen volt. Plusz érzelmileg is hiányzott az érzés, mert hát rászoktam a recskára és a szexre is. Még huszonévesen is előfordulhat, hogyha sokáig tartogatjuk, akkor reggel úgy ébredünk, hogy tiszta foltos a gatyánk, mert már kijött magától.
2019. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!