Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől fájhat pózváltáskor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat pózváltáskor?

Figyelt kérdés
Ha elölről kezdjük el nincs gond, de amikor megfordulok, hogy pl hátulról folytassuk és újra behatol, akkor elkezd fájni. De nem azért mert túl szűk vagyok vagy nem vagyok elég nedves vagy durván csinálja, hanem inkább ilyen nyomó, feszítő érzés, mintha "nem úgy állna a hüvelyem", és ilyenkor nem csak a hüvelyem fájdul meg, hanem a fenekem is. Persze pár másodperc után elmúlik, csak nyilván kellemetlen. Ugyanez van, ha hátulról kezdjük és szemből folytatjuk. A párom nem érez semmit másképp, csak én.

2019. jan. 8. 03:51
 1/1 anonim ***** válasza:
gondolom egyik pózban alulról nyom és ingerel a farok, erre rááll a puncid és a pózváltásnál ez megváltozik, kell 2 lökésnyi idő, míg átáll, felveszi a megfelelő formát, és ez neked talán kellemetlen
2019. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!