Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti mennyire nedvesedtek?

Figyelt kérdés

Miként változott ez az évek során?


Azt vettem észre (kevés számú tapasztalat, de csak ez alapján tudok nyilatkozni), hogy kb 20 éves kor fölött a lányok puncija már nem olyan igazán izgatóan lesz síkos.


Nyilván van, akinél a fogamzásgátló okozza, de valahogy mégis arra tippelek, hogy az életkorral romlik ez a fantasztikus képesség.



2019. jan. 4. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak sokkolni, de még csak hozzá se szagol az igazsághoz ez
2019. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy folyok mint a patak, csak tudni kell hogyan nyisd meg a csapot! 22/ lány ( direkt kiírtsm, hogy lásd 20 fölött vagyok) Ja, és fogamzásgátlót szedek
2019. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hé második! Értem a dolgom. Még csak szarul sem nézek ki.
2019. jan. 5. 00:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem igaz,emberfuggo.En egyre jobban nedvesedek.
2019. jan. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nagykn
2019. jan. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szedek fogamzásgátlót és ugyanolyan nedves vagyok, mint előtte.
2019. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes felvetés, de nem igaz. Rám legalább is biztosan nem.

16-17 évesen, amikor úgy igazán közel kerültem egy - tapasztalt! - férfihoz, akkor egyáltalán nem tudtam benedvesedni, vagy csak egy kicsit. Azt hittem, hogy nekem nem is nagyon megy a dolog...

Most 22 éves vagyok, lassan egy éve vagyunk együtt a párommal. A kezdetektől elég volt, ha csak kéjesen rám nézett vagy belecsókolt a nyakamba, már éreztem, hogy nedvesedek, durván. Nagyon jó szexuális kisugárzása van, tudja, hogyan izgasson fel, nem csak a testemet, az elmémet is. Mióta vele vagyok, semmilyen nedvesedési problémám nincsen, sőt... néha még ő is meglepődik, hogy mennyire "síkos" vagyok.

Egyébként én is szedek fogamzásgátlót.

2019. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kellően
2019. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bögyös Dávid ***** válasza:

Tehát a lányok, és a nők megválaszolták. Az eredmény, hogy bár lehet ilyen helyzet is, amit leír a kérdés, de nem befolyásolják tehát különösen az egész folyamatot a leírt dolgok, a fogamzásgátló és a kor.

Ez egyén és helyzet függő, de nem függ attól, amit a kérdés leír.

máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!