Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire izgató egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire izgató egy csaj számára a szexchat?

Figyelt kérdés

Elsősorban videós chatre gondoltam. A pasik tudom hogy sokan szeretik, de a nők? Be tudtok indulni ilyentől?

Korotokat írjátok oda! Nyugi nem fogok küldeni privátot! 😀



2019. jan. 4. 15:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Srácok tapasztalatai is jöhet, csak írjátoo oda!
2019. jan. 4. 15:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát a videóssal csak exszel van tapasztalatom, de ő mindenhogy dugni akart 0-24 :D így ezt is nagyon élvezte


a szexchattel, magával az írással eléggé feltudsz húzni 1 lányt, irányított masztival főleg ha bedobsz új dolgokat, akkor meg még jobban (persze inkább azokat akik szeretik ha irányítják)


F

2019. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám azt higy semennyire

De attól függ mi a téma és mennyire tud betalálni

2019. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Videós chat nálam csak azzal, akivel együtt vagyok. Írással szinte bárki elérheti, ha jól fogalmaz.
2019. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megmutatnám magam neten, de szexi írással nagyon fel lehet húzni, és szívesen masztizok közben :)
2019. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Miért nem mutatnád meg magad? Szégyenlős vagy?

Mennyi idős vagy? Kíváncsiságból :)

Köszönöm a válaszokat!

Azt gondoltam hogy a nőket is jobban beindítja egy ilyen jellegű dolog. Teljesen meglepődtem.

Mert azért még ha nem is olyan sok nő, de jópár szokta csinálni videochates oldalakon. Itt nem a fizetős webkamerás lányokra gondolok. Bár az is lehet hogy jó a dumám. :)

2019. jan. 4. 18:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam szexchatelni (írásban), van egy pasi akivel nem is ismerjük egymást igazából, csak azért beszélünk mert szexchatelünk :D

Nagyon jól fogalmaz és mindig nagyon fel tud húzni, főleg ha irányítja hogy mit csináljak 😊

2019. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is az írásban történő szexchatet szeretem.

Az irányításos dolgot is.

Szintén csak akkor, ha jó a beszélőkéje (pardon, írókája) az illetőnek. Cserébe általában nem kétszavas választ szoktam adni.:D

Szóval én is csak közhely vagyok, nem tudtál meg sok újat a válaszomból.

2019. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valakit izgat valakit nem
2019. jan. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gumikacsaszerzetes válasza:
100%

Nagyon fel tud izgatni, ha a partnerem jól meg tudja fogalmazni a dolgokat és nem csak tőmondatokat használ.

De csak szexchatben lennék benne, szerintem egy idegenben nem lehet annyira megbizni hogy videóchaten keresztül izgassuk egymást.

L/20

2019. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!