Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges ez, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez, vagy csak rosszul veszem észre?

Figyelt kérdés
Mindig nagydarab voltam, a nők meg is néztek sokszor, szóvá is tették, hogy ez mennyire tetszik nekik. A bajom az volt hogy csak ruhában nézett ki jól, meztelenül már nem volt nagy élmény:D Ezért elkezdtem kondizni, lement kb 25 kiló, egész formás lettem, azóta viszont kevésbé látom hogy megnéznének, nem kapom meg hogy "milyen erős vagyok". Lehet hogy nekem jobban áll a nagydarabság? Esetleg lehet hogy az arcom vékonyan nem olyan szép így, vagy esetleg nagy nyakam lett, ilyesmik? Vagy csak egyszerűen ez mégsem olyan vonzó a nőknek? 26F
2019. jan. 4. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ennek több oka lehet. Nem elég annyit tudnunk, hogy lement rólad 25 kg (amihez amúgy gratulálok). Lehet, igen, hogy az arcod nyúlánkabb lett vagy úgy nézel most ki, mint minden második férfi. Vagy ugyanannyian néznek meg, csak te nem veszed észre. Esetleg egy kigyúrt pasihoz nem mernek annyira közeledni a nők, mert ők sokszor maguktól elszállt beképzelt emberek, esetleg a nők kisebbségi komplexusa lehet, hogy nem mernek tetszelegni egy jóképű, izmos férfinek, hiszen annak biztos nem jönnek be stb.

Látatlanba nem tudunk semmit mondani. Csak annyit, hogy lehet emiatt, amiatt...

2019. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy szerintem az arcom változott rossz irányba. Az a bajom, hogy előtte meg nagyon rosszul néztem ki. Iszonyat rosszul hízok, haverok mindig szivattak is vele, de én is tudtam nevetni magamon:D Most akkor válasszak hogy jóképű leszek nő mellekkel vagy formásan csúnya:D Mi a jobb amúgy?
2019. jan. 4. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk jobban bejönnek a mackós pasik, mint a kockás hasú kigyúrtak. Nőkre is szokták mondani, hogy jó ha van mit fogni rajtuk. Na én így vagyok a pasikkal.
2019. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább azt mondjátok meg, hogy mi a jobb, ha ruhában tetszem és anélkül nem vagy fordítva? Hülyeségnek hangzik hogy nem nagyon van középút, de tényleg nagyon furán hízom és bizonyos helyen csak teljesen szálkásan néz ki egyáltalán elfogadhatóan a testem.
2019. jan. 4. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Tömj magadba napi 1,5 kiló csirkemellet aztán legyél megint hegyomlás. Az se baj, ha nem szálkásítod le magad a tömegnövelés után és van egy kis fedettség (zsír) az izomzatodon (na és az arcod sem olyan szilaj). Viszont a szolit se kerüld le, mert a hófehér test, fekete szőrökkel, elég undorító, izomzattól függetlenül.
2019. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*kerüld el
2019. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#1-el az "Esetleg egy....."-tol teljesen egyet értek ,egy kevésbé jól kinezo pasihoz bátrabban mennek oda bizonyos lányok .

Illetve én például nem szeretem azt a túl kigyúrt pasikat ,félre ne értsd amit mondok az izmos pasikat szeretem ,de nem azokat túl izmosakat.Amugy hogy sikerült lefogyni D 25kilot ,ennyit azért nehéz ,gratulálok .

2019. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam(#7) Lemaradt ,hogy 1_/L

Gondolom ruhában látnak először úgyhogy úgy nézz ki jól szerintem ,tudod első benyomás meg minden .

Amúgy pasim se volt még szóval ...lehet nem az én válaszom számít .....

2019. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most vagyok 110 körül, csak magas vagyok és így már szinte vékony vagyok. Én értem hogy az első benyomás fontosabb, de esküszöm olyan melleim voltak mint egy nagyinak:D Akkor nyugtassam magam azzal, hogy túl jó pasi lettem? Ha nem is igaz legalább az önbizalmamnak jót tesz :D
2019. jan. 4. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!