Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miert olyan nagy kérés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miert olyan nagy kérés hogy a baratnom ne furodjon 1-2 napig. Tenyleg hulye vagyok?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem ne furodjon 1-2 napig es ugy szexeljunk. Olyan jo lenne kicsit budosen dugni vele. Azt mondta egy nem normalis hulye vagyok es alig tudtam elerni hogy megbekeljen.

2019. jan. 2. 15:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye.Tudod: kinek mi...

Emiatt egyáltalán nem kell szégyellned magad.Viszont ez olyan dolog,hogy nem tőlünk kell megkérdezni,hogy neked mi jó meg mi nem.Én inkább a barátnőd reakcióját kommentelném: Megbékélni?Milyen sérelem érte őt?Ja hogy beletapostál a rózsaszín buborékba,hogy ő igényes.Értem.És a sggét ki törli ki vécézés után?!A szomszédok vagy a komornyik?...

2019. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Volt olyan nő akinek olyan jó illata volt amilyet sosem éreztem és van amelyik egész nap moshatná se lenne jó.

Nem fertőzés vagy ilyesmi.Adottság.

2019. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
Igen, az vagy.
2019. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%

Igen, hülye vagy. Sok nőnek fontos a higiénia, és a tisztaság érzet szex közben.

Nem bírnék ki még 1 napot sem fürdés nélkül.

2019. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én biztos nem érezném jól magam, ha két napig nem fürödhetnék, és nem is vonz az, hogy két napi kosszal szexeljek.

Viszont az izzadtságszagot szeretem, tehát azt szívesen megcsinálnám egy erre kapható lánnyal, hogy mondjuk egy órát együtt sportolunk valamit, jól leizzasztjuk magunkat és így bujunk ágyba.

Utána meg zuhanyozunk. Azt is együtt.

38/f

2019. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!