Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Lányok nektek van valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok nektek van valami titkos szexuális vágyatok? Amit még nem próbáltatok ki de szívesen kip

Figyelt kérdés
Amit még nem próbáltatok ki de szívesen kipróbálnátok csak még nem volt rá alkalmatok vagy nem mertétek?! Nekem az , hogy bekötik a szememet és 10 idősebb pasi körbe áll engem és mindenkit ki kell elégítenem szájjal. De ez inkább csak egy vágy/elmélkedés nem hiszem , hogy teljesülne. 18/L
2019. jan. 1. 19:36
1 2 3
 1/23 alonelyman ***** válasza:
Nekem az,hogy egy ilyen 18 éves lánnyak mint te szexeljek meg egy fiatal bi fiúval 3aasban :)
2019. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Egy hamvas tini lányt bevezetni a szex rejtelmeibe!

Vagy egy jó kis DDLG kapcsolat...

45+Ffi

2019. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nagyon sok ilyen vágyam és nem igazán sikerült még senkivel sem átélnem. Igazából, nem tudom, hogy ennek mi az oka, de kapcsolataim sem fordultak komolyra egy jó ideje. Bár alapvetően nem hiszem, hogy elfogadnák ezeket a vágyaim, így inkább megpróbálok róluk lemondani.
2019. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy lennék a 10-ből az egyik...
2019. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Lenne pár vágyam sajna mint például egy fiatal lánnyal vagy lányokkal féktelen orgia!
2019. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Pont ilyen fiatal akár (szűzességet elvenni) lánnyal szexelni. Fiatal lányok írhatnak:) 29F
2019. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Olyan nővel szexelni aki imádja a segédeszközöket használni ...
2019. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat szeretném egy lány talpát szagolgatni és nyalogatni..
2019. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
0%
Egyszer egy nősténykutyával kipróbálnám. Lehetőleg minél előbb.
2019. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Autoban valo szexualis elmeny

L.

2019. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!