Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vibrátortól, vibrálástól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mjanos24 kérdése:

Vibrátortól, vibrálástól, lesz orgazmusa a nőnek?

Figyelt kérdés
lehet e pénisz vibrátor gyűrűvel orgazmust elérni a nőknél?

#péniszgyűrű #vibrátor #vibrátor pénisz gyűrű
2019. jan. 1. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem élvezem egyáltalan
2019. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi extra a pénisz gyűrűvel kb 20perc alatt lemerült használhatatlan lett es semelyik félnek nem volt semmi extra
2019. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi extra a pénisz gyűrűvel kb 20perc alatt lemerült használhatatlan lett es semelyik félnek nem volt semmi extra (2/2)


tapasztalatból mondod gondolom?,akkor nem értemes be ruházni rá akkor?!

2019. jan. 1. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha gyenge vagy az ágyban az nem fog segíteni. Csak egy kis extra. Amúgy én szeretem.
2019. jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha gyenge vagy az ágyban az nem fog segíteni. Csak egy kis extra. Amúgy én szeretem.(4/4)

Írtam vagy céloztam arra hogy gyenge lennék az ágyban!?,nem!pont ellenkezőleg!,nagyon is jó vagyis nem volt rám panasz!csak kíváncsiságból érdekelt !hogy extra ként pénisz gyűrű hasznos lehet e?

2019. jan. 1. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasznos. Ez aranyos. Gazdaságilag vagy társadalmilag? Nincs olyan hogy hasznos. Jo van meg nem jó van.
2019. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon veszélyes, mert tudok olyan lányt, aki már semmi mástól nem tud elélvezni, csak a rezgő vibrátortól. Csúnyán rá tudnak szokni.
2019. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!