Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak szeretik kimutatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretik kimutatni a dominanciájukat szex közben?

Figyelt kérdés

Nem durva bdsm elemekre gondolok, csak szimplán olyan mozdulatokra és gesztusokra amikben megnyilvánul.


Milyen tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban?

Férfiak és nők válasza is érdekel!


2018. dec. 29. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Egyenrangú partner szeretek lenni. F
2018. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem leszek állszent.Számomra néha megmutatkozik, de akkor a partnerem sem igazán bánja.


F

2018. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a domináns pasikat
2018. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én igen.
2018. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem, ha inkább én irányítok. Többnyire gyengéd mozdulatokkal adom (mostanában csak adnám) a hölgy tudtára a szándékot, illetve a tekintetemmel is utasítok. Hú ez így leírva szarabbul hangzik, mint amilyen :D
2018. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 partneremből eddig 3 viszonylag domináns volt. Kifejezetten ezt szeretem.
2018. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeretem ha egy férfi domináns a szexben, onnantól kezdve hogy kutyapózban erősebben markolja a csípőm, irányít vele, azon át amikor rányomja a fejem a farkára (azért odafigyelve persze rám is), és végül de nem utolsó sorban azt is amikor ő rak át új pozícióba...
2018. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Whitewolf19 ***** válasza:

Egy igazi férfi nem lehet alárendelt.. - Ezt gondolom összességében.


F/23

2018. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kiszoktam igen.

Legyen az hajhúzás, “folytogatás” (persze ésszel!), hirtelen tövignyomás, hasonlók.

Párom eddig mindig szerette, nem volt ellene kifogása. Ha véletlen lett volna, akkor szólt és abbahagytam azt a módot.

21F

2018. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!