Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek egy fiú melyik területeken borotválkozon?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.

2018. dec. 28. 12:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Én is csodálkozom a válaszokon. Intim részeken alap. Mint ahogy a nőktől is elvárják az igényesebb férfiak. N
2018. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem zavar, nekem izgató.
2018. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Külterületen, esetleg zártkertben. Belterületen meg se próbáld!
2018. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell sehol. Engem személy szerint az intim részeken nem zavar, észre sem veszem, lábon, mellkason, és az ehhez hasonló helyeken pedig egyenesen hülyén néz ki ha egy férfi vagy szőrtelen.
2018. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit hülye megfogalmazás ez, mert én aztán meg nem fogom parancsolni senkinek, hogy mijét borotválja, vagy mijét ne, de egyéni preferenciám szerint minél gyengébb a szőrzete, és minél kisebb felületet fed, annál jobb. Jó, haja, szemöldöke és szempillája azért legyen. :D (Alkaron, lábszáron sem zavar.)
2018. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

Hónalját, farkát borotválja, máshol ne. A borotvált mellkas, láb, kar kifejezetten taszít, ahogy nő vissza a sok tüsi szőr(a sportolók másik kategória). Mellkas gyantázásával nincsen baj, ha a oasit zavarja a szőr, mert az nem tüskeként nő vissza, de engem amúgy nen zavar, ha szőrös. Ahol zavarna, és ha a párom ott szőrös lenne mindenképp megkérném, hogy gyantázzuk le, az a hát, nyak, váll környéke. A szakállat is szeretem egy bizonyos hosszig, ameddig nem a szőrével smárolok.

25N

2018. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Hónalj engem nem zavar főleg ha férfias illata van neki kifejezetten be tud indítani. Fanszornel sem feltétlen kell a borotvalkozas persze szép ha sima de engem nem zavar a szőr sem. A hason ha szép kis csikban van imádom az is beindit és igazából ha szeretjük a társunkat máshol se kéne zavarnia. Maximum azokat zavarja hogy hol és mennyire szőrös a pasijuk akik a külsőre mennek.. vagy érdekli őket hogy a szomszédasszony szomszédjának az ezredik rokonának az egyik ismerőse igenytelennek tartja a párját. De engem ez hidegen hagy. 🙂
2018. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10%
Engem nem zavart sose a szőr. Ha szájjal kényeztettem a barátom.
2018. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem zavar. Mert ferfiasnak, és szexinek tartom pl.a honalj, arcon, mellkason, la on, Karon, honaljon egyáltalán ne borotvalja, mert engem az egyenesen taszit, és nem tartom ferfiasnak. Intim teruleten se zavar, bár az se zavarna ha borotvalná. A férjem nem borotvalja. De én igen, és mindenhol, mert engem mindenhol zavar. Természetesen arcon, karokon nem, mert amugyis szoke gyenge szorzetem van és nem látszik, ezért labakon is csak néha, ha már feltuno, és engem zavar.
2018. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!