Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti milyen gyakran szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran szoktatok análisan szexelni? A nő élvezi vagy csak hagyja?

Figyelt kérdés
Mi nem gyakran, de a múltkor nagyon jó volt. Azóta másra sem tudok gondolni... van itthon műpéniszünk, az volt bennem, a fenekembe pedig a párom. Amúgy fájni szokott, de a kettő együtt nagyon izgató és jó érzés volt, pedig kicsit féltem tőle. Nálatok volt ilyen pozitív csalódás?
2018. dec. 26. 18:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha figyelne rá is, talán még élvezné is. Én megkérem az elején (bár időbe telt, míg megtanultam, hogy szex közben is kell beszélni), hogy had én csússzak bele, így nem túl hirtelen, durva az eleje. :)
2018. dec. 27. 15:44
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Meglepődöm ezeken a válaszokon..

Én análrajongó pasiként évente 2-3 alkalommal hozom fel a barátnőmnek.. nekem pont a ritkasága miatt különleges:)

Szívesen csinálnám heti négyszer vagy negyvennégyszer is.. csak úgy érzem pont, hogy elvenné az élét.

2019. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Én nem rajongok érte,de a párom szereti és én mindent megteszek a szerelmemért."


Ha azt mondja ugorj a kútba, megteszed?


"én hetente 1-2 alkalommal engedem, változó vagy amikor élvezem de van amikor csak ilyen semleges érzés"


Engeded? Nem érzed szánalmasnak, hogy engedi kell?


Aki heti 2-3-szor vagy többször csinálja, az meg hamarosan bekészítheti magának a pelenkát.

2019. febr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!