Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek megbízható, ingyenes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek megbízható, ingyenes (hetero) szexpartner kereső oldalakat? F

Figyelt kérdés
2018. dec. 26. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tinder!
2018. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gyk..
2018. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Szexpartnert akarsz találni, de ahhoz béna, hogy elmenj csajozni, ahhoz meg szarrágó, hogy fizess érte

Értem.....

No comment

2018. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként ilyen nem létezik, ha nem a top 10% jóképű/izmos/gazdag/nagydumásban vagy (lehetőleg ezek egészséges keverékében).


Ha abban vagy, akkor kereshetsz úgy szexpartnert, hogy lehetsz őszinte azzal, hogy "Szia! Én szexpartnert keresek", de ha nem vagy benne, akkor legyél értelmes és ne úgy keress szexre partnert, hogy deklaráltan megmondod neked szex kell.

2018. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nrm
2018. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nőként a tinder nekem több alkalommal is bevált, de pasiként általában magasnak, és valamennyire izmosnak kell ahhoz lenned, hogy összejöjjön.

N

2018. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!