Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Voltatok már olyan helyzetben, hogy ismerősötöknek, osztálytársnak, vagy egyszerűen közeli embernek, rokonnak, aki férfi és felállt neki éppen, megkívántátok?

Figyelt kérdés
Véletlenül, vagy épp olyan helyzetben voltatok, hogy láttátok. Történt már ilyen?

2018. dec. 25. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos a kérdés. Nem attól fogok megkívánni valakit, hogy feláll neki. Ha bejön, akkor kívánom, ha épp nem áll fel neki, akkor teszek róla... :) Ha egy akárkinek, legyen az bárki feláll rám, nem igazán izgat. Megesik az ilyen.
2018. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt
2018. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem,mi állt fel neki?
2018. dec. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Rokonnak?! Úristen.....
2018. dec. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
osztály/évfolyamtárs járt így. 15 lányzó nézte a folyosón a szünetben a cerkáját kb., de egyszerre :D na, most a 15-ből szerintem a felének minimum csöpögött a nyála :D ("menősrác" alert volt amúgy is, kb a suli fele meg volt érte halva)
2018. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 éves unokatestestvér számít? Kb. kimentem a nagyihoz a konyhâba axt annyi mivel pedofil nem vk. és rokon nem izgatott fel
2019. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!