Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha csak alkalmit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha csak alkalmit, meg néha szex kapcsolatot találok, és barátnőt meg nem?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm. Mindig csak ilyen lazább dolgok voltak. Pedig én mindig is barátnőt szerettem volna, de sosem jött össze semmi.


Mostmár nagyon zavar ez, lássan már családot szeretnék.

Törődjek bele hogy nekem sosem lesz már párkapcsolatom? És fogadjak örökbe egy kisgyereket?


Üdv


2018. dec. 25. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
pár alkalmi kapcsolatot átadhatnál :D 27f proviket várom :D
2018. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyra vágysz, miért a filléres r..ikkel állsz le mindig? :D
2018. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az örökbefogadás nem úgy megy, ahogy azt te elképzeled

Valószínűleg veled van baj, ha senki nem akar hosszú távon veled maradni. Találd ki, hogy mi az

2018. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2018. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

27 éves vagyok.

Sokan azt mondják hogy a szexkapcsolatot nehezebb találni. Ha szexre kellek akkor annyira csak nem vagyok annyira rossz természetű.

Az a baj ha jön egy olyan nő aki benne van a szexbe akkor nem tudok nemet mondani. Pedig azt kéne. Most is alakul valami. De nem párkapcsolat. :(

De én már tényleg párkapcsolatot szeretnénk, és babát :)

2018. dec. 25. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedj többet

Hidd el találni fogsz

2018. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a helyzet lányként is :(
2018. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!