Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenyeled, vagy kiköpőd? 19/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenyeled, vagy kiköpőd? 19/L

Figyelt kérdés
Ki hogy áll ezzel?

2018. dec. 24. 17:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem nyelem le, mert baromira megfajdult tőle a hasam mindig.
2018. dec. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
29%
Igazi no nem kop hanem nyel. Mondjuk en atvaltok kezre mielott elmegy, rosszul vagyok a szagatol is.
2018. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én kiköptem vagy eleve magamra fejtem, és elkentem magamon fiatal koromban. Sokszor csak ezért is kezelésbe vettem a barátom farkát. Ceizel doki szerint jó a serdülőkori pattanásokra. Elkened magadon, ahol vékony a bőr, (arcon, melleken) és letakarod egy neves ruhával, hogy minél lassabban száradjon meg. A belőle felszívódó anyagoktól fogynak, vagy teljesen eltűnnek a pattanások.

Csak ara vigyázz, hogy a puncidnak még a közelébe se kerüljön!

2022. szept. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

lenyelem vagy pezsgovel keverve megiszom! isteni finom! de imadom az arcomba kani es ugy szopni,cumizni tovabb!orakon at az arcomon hagyom tetszem magamnak ùgy meg màsnak is!ketten vagyunk igy ezzel egymasban gyonyorkodunnk, de nyeljuk is! imadunk szopni nezni egymast szopva!

az elmult szilveszterkor spermas pezsgovel koccintottunk de az arcunk is csurom sperma volt!

puszilok minden lànyt asszonyt nagyit akik lenyelik!

Erzsi 45/N-(nagyon nagyon szopos)

2023. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!