Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, ti mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, ti mennyi idő járás után gondoljátok ideálisnak és akarjátok?

Figyelt kérdés

Kiverni a fiúnak?

Leszopni a fiút?

Popóba szexelni?

Punciba szexelni?


Ti hogy tervezitek? Vagy hogy csináljátok? Mit gondoltok jónak?



2018. dec. 22. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Kíváncsi vagyok a válaszokra. Én egy adott életkor (kb. 18) felett nem tartanám elfogadhatónak, hogy egy hónappal járás után ne legyen még szex. De ezzel nem is volt problémám még, pedig nem egy lányt szűztelenítettem, szóval nekem az a tapasztalatom, hogy a lányok se nagyon akarnak várni. 20/F
2018. dec. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Attól is függ mennyire szeretjük a fiút .Szerintem kiverni 1-2 hónap után ,miután már ismerem vagy akár le is szopnám (habár eddig még nem csináltam ilyesmit) 0.5-1-2év után szexelnék is akár ,de ez a fiútól,helyzettől és vonzalomtol függ .

Még igazából nagyon nem vagyok jártas az ilyenben ,szóval ,ha lesz pasim lehet azt fogom gondolni ,hogy hülyeséget írtam ,nem tudom .


16/L

2018. dec. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 16 évesen volt ez kérdéses. Kb 1 hónap volt a kiverésig, 2 a leszopásig, és 7 hónap után feküdtünk le. Anál nincs, és nem is lesz.
2018. dec. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

16 évesen jottem ossze a baratommal.

Egy honap utan vertem ki, szoptam le.

Fel ev utan punciba szex. De akkor tortent egy kis baleset berezeltunk igy egy ev utan tortent az elso.

3.5 evig egyutt voltunk utana boven bepotoltuk.

2 ev utan anal.


Szakitottunk.


En 20 uj baratom 21. O meg szuz en meg mae ugye nem. Es kb. 2 honap utan szoptam le es vertem ki neki. 3honap utan szex azota ez allando. :) anal meg nem volt. Nem tudom lesz e. O lehet nem annyira szeretne.:)

2018. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezem előre, majd érezni fogom, hogy mikor érett meg rá a helyzet. Attól is függ, hogy mennyire szeretem a fiút, illetve ő mit szeretne és mennyire szeretné. A szüzességgel biztos várni fogok, míg biztos leszek, hogy ő az, akivel szeretném elveszíteni.
2019. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!