Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek mi a minimális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a minimális méretbeli elvárásotok egy péniszre?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 01:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A nők akik képesek a hüvelyi orgazmusra, vagy általánosságban élvezik, hogy ha érzik magukban a párjukat, azoknak a legtöbb esetben min 14 hosszú és min 4 széles. ÁLTALÁNOSSÁGBAN!

A legtöbb lány aki őszintén beszélt nekem ezekről azt mondta, hogy 18 és 20 között van a legideálisabb, nyilván ilyenkor egy hozzá illő arányra is gondolnak, szóval kb. negyed olyan széles mint hosszú van az ember fejében.

Annak ellenére, hogy a vastagság számít leginkább, azért hossz sem mindegy. Most ne vegyük ide se azokat a lányokat akik szeretik, hogy ha a méhszájnál lévő szűkülethez ér a nemi szerv, se azokat akiknek szimplán csak kellemetlen. Hanem ott van az a dolog, hogy a legtöbb nő szereti a szex bizonyos szakaszaiban az öblösebb siklásokat. Mikor hosszabb utat tesz meg a pénisz. Bizonyos pózokban, illetve bizonyos testalkatú lányok tekintetében ez egyszerűen nem lehetséges egy bizonyos hossz alatt.

A másik röhejes hivatkozás a vagina hossza. A mellett, hogy nem keveset nyúlik és tágul, nem úgy kapjuk meg az eredményt, hogy van a hüvely hossza és van a pénisz hossza. Mivel, hogy azért ott egy tisztes kiesés, hogy nem lehet mértanilag pont ráilleszteni a pénisz kezdetétől a hüvely kezdetéig. Amennyire be lehet rakni "tövig" az valójában nem az a hossz. Sok esetben egyszerűen nem lehet úgy tenni.

E mellett ott van, hogy nem a férfi bénázik, együtt elindul egy tempó, amit a férfi egyenletesen tart, de bármi miatt, akár élvezés miatti rángások miatt lévő kis elmozdulások is eredményeznek kicsúszást egy bizonyos méret alatt. Mikor már ennyire benne van két ember a dologban, akkor nem igazán jó egy ilyen törés.


[link]


Most hirtelen ezt találtam. Ez persze azért nem szerencsés, mert ez pont egy olyan, ami nincs konkrét kutatási adatokkal mellékelve. De amik vannak is nagyjából ez az arány.

Szóval 17,-20,5 hosszban a legideálisabb és 15-15,5 körkerületben, ami kb. 4,7-5 centi körül mozog átmérőben. Utóbbit nehéz megmondani átmérőben, mert nem szabályos és mindenkinek más a formája.

Regisztrált véleményes kutatásnál, pontos számadatokkal nem sokkal kisebb volt az eredmény. Ilyen 17-20 és 4,5-5 volt ott is a legideálisabbnak mondott. Persze ezek a legnagyobb vágyak. Ennél nyilván mint a táblázatban is van kisebb is bőven elég.

De valójában így néz kb. ki, hogy mi is van a nők fejében:

[link]

[link]

A Californiai egyetem egy kisebb közvélemény kutatása.


De ott van a legalapabb. A női beszélgetések. Szerintem annál több nem kell. Aki hallott már véletlen ilyet az tudja miről beszélek.


Szóval én értem, hogy sokan bátorítani akarnak itt mindenkit. Meg sokan szavazatokra mennek, de tényleg olyan emberek vagytok akiknek ezek fontosabb mint az igazság?

Igen tapasztalhatott mindenki olyat, hogy kis péniszű is ki tudta elégíteni. De kevesen tudnak erre sok példát hozni. Itt is játszik az, hogy semmi sem lehetetlen, de tény hogy akinek kisebb van egy bizonyos méretnél, annak sokkal nehezebb dolga van. Ezt azért ne tagadjuk!

Ismétlem, hogy akik csak nyalással tudnak elmenni és semmit nem élveznek a behatolásban, azok véleménye most teljesen irreleváns. Mert őket ez egyszerűen nem érinti evidens módon. A férfiaknak se kéne ezen duzzogni, mert most láttak egy méretet, amit a nők általában őszintén a legideálisabbnak tartanak. Megint ismétlem, a legideálisabb és nem kielégítő. Nyilván ez alatt is bőven játszik az ember, viszont egy bizonyos méret alatt már nehéz dolga van az embernek. Szerintem ebben semmi rossz nincs, a baj azzal lehet, hogy ez hogyan csapódik le emberekben. Nem a tényekkel van baj, hanem hogyha az ember annyit szűr le ebből, hogy nincs 18/4,5, akkor valaki azt meri mondani, hogy én egy trágya vagyok. Sehol senki nem állít ilyet

2018. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tok mindegy h mekkora ha tudja használni
2018. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kicsi a bréd neked is? Én tudom milyen érzés ezzel az átokkal együtt élni. Ki még nem röhögött egyik sem a kinevetnivalóan kicsi és vékony 12_3,5cm-es mikropéniszem miatt. Az provokátorokkal meg nem kell foglalkozni, próbálja bemagyarázni, hogy kisfarkúként is férfi vagy, pedig nem vagy az a nők szemében. Minél hamarabb próbálnak majd megszabadulni tőled, hidd el.
2018. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A mikropénisz egy konkrét hivatalos és orvosi kifejezés. Hivatalosan 6 cm alatti péniszre mondják, hogy mikropénisz.

Szóval a tied még nem mikropénisz, csak nagyon kicsi. De az íreknél, meg a távol-keleten teljesen átlagos méretűnek számítanál. Meg sok keleti/arab országban is, bár ha valahol ott tényleg nem számít a méret :D Csak, hogy mennyi tevéd van amiért tudsz feleséget venni

2018. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ma 13:13 Bármi ami az átlagtól kisebb, az használhatatlan, legalábbis Európában biztos. Mindegy, hogy mikro, vagy kis farokról van szó
2018. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem használhatatlan. Tudsz vele kiválasztásod végtermékét üríteni. Ha akarnál teherbe tudnál ejteni vele valakit. Tehát szerepét képes ellátni, így nem használhatatlan. Továbbá magadnak is tudsz örömet szerezni általa.
2018. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!